Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetnek ezek már jósló...

Lehetnek ezek már jósló fájások? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

29hetes terhes vagyok ilyenkor már lehetnek jósló fájásaim??

Esténként szoktam érezni apró kis görcsöket de nem intenzíven, hozzá teszem estére mindig hulla vagyok mert van még két pici gyermekem akik elég rendesen lefoglalnak meg persze a lakást sem hagyhatom "futni" lehet ettől van??

Nem emlékszem konkrétan az előző terhességeimnél hogy ilyen "korán"jelentkeztek volna ezek a jósló fájások.

Előre is köszi a válaszokat.


2009. dec. 30. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem voltak jósló fájásaim,legalábbis nem tudtam,hogy azok-e.Kb 30. héttől éreztem furcsán magam.

34 hétre szültem az első babámat.

Most 28 hetes vagyok a másodikkal,és én is el szoktam néha fáradni,és nyűgös vagyok,meg néha kemény a hasam is,de olyankor beveszek egy plusz magne B6-ot,és jobb lesz.

Szerintem kicsit többet kéne pihenned,ami szinte elképzelhetetlen,ha ott van még 2 gyerek,akikről gondoskodni kell.De hidd el,megéri,nehogy koraszülött legyen a 3. babád.

2009. dec. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen én is félek sokszor tőle hogy nehogy koraszülésem legyen de hát nem hívhatom át a szomszédot sajna hogy segítsen a párom meg rengeteget dolgozik.

Remélem nem lesz baj.

2009. dec. 30. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!