Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma alig érzem mozogni az...

Ma alig érzem mozogni az egyébként nagyon aktív babámat. Kezdek nagyon aggódni. Baj van? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tegnap este iszonyatosan felidegesítettek, még sírtam is dühömben, ami nagyon ritka nálam. Az éjjel is rosszul aludtam emiatt. Lehetséges, hogy ez az ok, vagy valami más? 35 hetes km.
2009. dec. 30. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már kevesebbet mozognak a kis hely miatt, de lehet, hogy ez nem egy nagyon aktív nap. A te lelkiállapotod befolyásolhatja őt is. Figyeld a mozgást és ha nem változik menj dokihoz.
2009. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, ilyenkor már kevesebbet mozognak, időnként nekik is lehet nyugis napjuk. De ha még ma sem érzel mozgást akkor azért menj be kórházba. Szorítok h ne legyen gond. 35km
2009. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!