Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 34. héten hangulatingadozás?

A 34. héten hangulatingadozás?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt ilyen bajom, de most Karácsony óta nem jövök helyre. Sokat is mentünk előtte, a Karácsony sem volt nekem túl kellemes. Az apósom szavai nem mennek ki a fejemből, hogy annyira várja, hogy nagy pocakom legyen, mikor lesz már. 102 cm a körfogatom, egyébként vékony vagyok, 74 kg és 170 cm. Olyan rosszul esett, a babánk pedig már saccra 1,5 hete 2100 g volt a súlya, hova legyen nagyobb? A választott nevünket is csak kinevette a család, én el sem akartam mondani. Ma meg jön egy barátnőm, akihez szintén nincs kedvem, pár napja olyan fáradt voltam, telefonon beszéltünk és olyan hülye hangnemben megkérdezte, hogy velem meg mi van, olyan punnyadt a hangom, hát köszi, elég ha én érzem így magam, nem kell még így közölni. Nem is tudom mivel rázzam le, az lenne a legjobb. Vagy én vagyok túl érzékeny alapból és túl figyelmes másokkal egyébként is?
2009. dec. 30. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne emészd magad, ennyi, amit írtál, simán belefér. Nincs veled semmi baj, 3. trimeszteres várandós vagy és kész.

Magaddal foglalkozz elsősorban:)

2009. dec. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!