Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.5 hetes vagyok. Mit tegyek?...

Kb.5 hetes vagyok. Mit tegyek? (Kérdés lent)

Figyelt kérdés
Nemrég tudtam meg hogy babát várok,aminek nagyon örülünk,viszont már volt egy vetélésem,mit szoktak ilyenkor,automatikusan írnak magzatmegtartó gyógyszert(duphaston,utrogestan)vagy csak ha probléma(barnázás,vérzés)lép fel?
2009. dec. 30. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt az orvosoddal beszéld meg, mert minden eset más, nem midegy, hogy mitöl volt az elözö vetélésed. Gyógyszert meg ne szedj, csak ha az orvos irja fel, mert árthat a babának.
2009. dec. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Nekem rögtön felírták és fenyegető vetélés miatt Tp-re küldtek.

2009. dec. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia!Általában kiirják,de szerintem kérheted Te is hogy irjon fel gyógyszert,mert volt vetélésed.Nekem nem volt,mégis kiirták.Addig pedig vigyázz magadra,ha tudsz pihenj sokat,és ha tanácsolhatom,kicsit hagyjatok fel a sexel.20 hetes km
2009. dec. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha volt már vetélésed,jó lenne közölni a dokival,az meg pláne jó lenne,ha még fel is írna valamit!

Én is ebben a cipőben jártam,de velem nem foglalkoztak,6 hetesen el is vetéltem ismét.

Úgyhogy te addig tegyél ellene valamit,amíg lehet!

Boldog babavárást!

2009. dec. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt vetélésem, mikor mondtam a dokinak egyből felírta a duphastont!!!
2009. dec. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy vetélésem 8 hetes baba volt :( Ezután mikor terhes lettem ismét semmit nem írtak fel, pedig mondtam h mizu, ezért másnapra utána tájékozódtam, visszamentem a tanácsadóba (szerencsére akkor más doki volt) és megomndtam mit szeretnék. Ő szó nélkül felirta a duphastont. Sztem ne hagyd annyiban!!
2009. dec. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindenképp megyek akkor dokihoz.Szerintetek ráérek még hétfőn,akkor leszek betöltött 5 hetes,vagy menjek a kórházba az ügyeletre?
2009. dec. 30. 09:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem írtak fel semmit, mikor mondtam, hogy egy éve volt egy vetélésem. Sajnos így az egyik baba el is ment (ikrek lettek volna). De csak azért nem bánom, mert lehet beteg lett volna, ha gyógyszerrel megtartom (no meg persze egy egészséges így is maradt:)). Ha nem barnázol és nem görcsölsz, szerintem ráérsz hétfőig várni. Nem jelenti közvetlen az előző vetélésed ennek a babának is a veszélyét.
2009. dec. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon vigyáztam magamra, amikor ismét babás lettem. Sokat pihentem, nem emelgettem, a munkahelyemen átkértem magam irodai munkára, szedtem magnéziumot, elevitetet.

Nekem nem írt fel a doki semmit, de ha úgy érzed, hogy kell akkor írass fel gyógyszert! Nyugi, minden rendben lesz! 17 hetes kismama

2009. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem felírt Utrogestant, de csak uh után, amikor biztos lett, hogy nem méhen kívüli.
2009. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!