Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet az, hogy a lepény...

Hogy lehet az, hogy a lepény hátsófali, de borítja a méhszájat?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen valakinek? Volt belőle gond? A doki azt mondta, ha nincs vérzés nem baj, mégis picit aggódom.
2009. dec. 30. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát sajnos az nem túl jó, mert valóban történhet vérzés. Bár csodálom, hogy a dokid ennél többet nem mondott. Nekem csak mélyen tapadt, és nem ért a méhszájhoz, mégis tilos volt emelnem, megeröltetni nagyon magam, pl. hajlongani, meg ilyesmi, valamint eltiltott a szextől. Egy ismerősömnek sok fekvést javasoltak a méhszájon lévő méhlepény miatt.

Azt nem tudom, hogy a méhszájtól elhúzodhat-e, azt sem írtad, hogy hány hetes vagy, de nekem a 32. hétre a méh növekedésével feljebb csúszott jó helyre.

Remélem, hogy neked is feljebb megy, ahogy nő a pocid. De addig is nagyon vigyázz magadra!

Minden jót!

(33. hetes mami)

2009. dec. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
majd feljebb csuszik ahogy no a pocakod a babad.ne aggodj nekem is igy volt.boldog babavarast.
2009. dec. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nálam is. 18. héten, a 4d-s uh után vette észre az orvosom. Pihenni kell, 3x2 MgB6 és nem pánikba esni ha van rózsaszín maszatolás vagy kicsi barnaság. Nekem régóta van ilyen, 14. hét óta. Fosok rendesen, de mondta a doki, hogy amint erős vérzés van, azonnal menjek az ügyeletre. Igazából csak picit ér hozzá a méhszájhoz és a lepény nincs leválva, arra utaló jel sincsen.
2009. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!