Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hetesen ez jósló lehet?

Edus83 kérdése:

34hetesen ez jósló lehet?

Figyelt kérdés
Mensis szerű fájdalom, ami egy percig elég kellemetlen aztán enyhül, vagy valaki le tudná írni milyen az? Mert én ezt érzem már, kb vagy 2 hete de elmúlik! És ha az akkor közeleg a szülés vagy mit jelent ez? Első babás vagyok és nem tudom kérlek ne hurrogjatok le
2009. dec. 30. 06:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem fog lehurrogni, mert nem mindenkinek vannak jóslói, és nem is egyformán jelentkezik, így csak találgatni lehet, hogy az-e vagy sem.

Szerintem az, már legalább is azok alapján, amiket itt olvastam a fórumon. Általában mensiszerű, ciklikusan előforduló fájdalomra mondják, hogy jósló, ami ennyi idősen már előfordulhat. Állítólag, egy kis meleg, de túl forró fürdő segíthet, és addig nincs szülés, amíg enyhébbek ezek a fájdalmak és elmúlnak. Az egyik barátnőmnek az idő előrehaladtával egyre erősebben jelentkeztek, de mindig elmúltak.

Én is első babámat várom egyébként, és gyenge mensiszerű görcsöket én is érzek, de csak este, és csak 2-3 alkalommal van...33. hetes vagyok....a Jó Ég tudja, hogy ez jósló-e:-)))

Minden jót!

2009. dec. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sikerült kihagynom egy fontos "nem" szót....szóval nem túl forró fürdőt akartam írni:-)
2009. dec. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is ilyenkor fürdök:))!!!!neked is minden jót:))
2009. dec. 30. 08:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, sziasztok!

Ezek jósló fájások, amit írtatok, készül a test a szülésre, de nem azt jelenti, hogy hamarosan megtörténik -korai is lenne még.

Az igazi fájások sokkal keményebbek lesznek, és rendszeresek.


További boldog babavárást! :-)

2009. dec. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 30-31. héttől napi rendszereséggel voltak jóslóim. Nem szültem meg előbb. Normális dolog, ne aggódj! Én mindig mondtam a dokimnak, azt mondta hogy természetes dolog. Azért mindig megvizsgált, de a méhszáj végig zárt volt.

Boldog babavárást!

2009. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!