Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy 34hetesen jósló...

Létezik, hogy 34hetesen jósló fájásaim legyenek már?

Figyelt kérdés
A dokim két hete a viszgálatnál azt mondta,hogy szinte érzi a baba fejét annyira beékelődött már.Eléggé kellemetlen,mert így folyamatosan tágulnak a csontjaim.De időközönként szokott mensis görcseim lenni alul meg a derekamba...és mintha a végbelem is fájna/bocsi/.
2009. febr. 17. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem 28.héttől voltak, de csak 39 hetesen kezdett el nyílni a méhszáj. Ez természetes!
2009. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a jóslónak ezek a tünetei,mert ez az első babánk,fogalmam sincs egyébként milyen is az,csak azt tudom idáig ez nem volt.
2009. febr. 17. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom ez egyénenként eltérő, de nekem menzi szerű volt, hol erősebb, hol gyengébb, és jó kemény lett akkor a pocim.
2009. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is most töltöttem a 34. hetet. Néhány hete nekem is vannak "fájásaim", hasam bekeményedik stb. Két hete a vizsgálaton az orvos azt mondta méhszáj zárt, s a baba fejjel lefele van. Vasárnap érdekes fájásaim voltak (a hasam alatt mindkét oldalt), a védönö szerint a baba a méhtartó szalagokat nyomhatta, de lehet, hogy már ereszkedik a hasam. Tegnap is zárt volt a méhszáj, de a baba feje érezhetö volt, de még nem illeszkedett be rendesen. Ja és tegnap reggel óta óránkénti kontrakcióim vannak, az orvos szerint ez is oké. Ha ez jósló, akkor nekem is ez van.

S az egészet kérdezem úgy, hogy nekem van már egy kisfiam, akivel semmiféle fájásaim nem voltak egész a szülés indításáig...

2009. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!