Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A programozott császár az...

A programozott császár az mitől függ?

Figyelt kérdés
Valószínű,engem is császározni fognak,mert ikreket várunk.Az,hogy progis lesz-e mikor fog eldőlni?
2009. dec. 29. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én csak egy babát várok ,de szívbeteg vagyok és nálunk is felmerült ez a dolog!Nekem azt mondták,hogy majd a belgyógyász dönt!Barátnőm is ikreket várt,de ő természetes úton szült,mert semmi egészségügyi oka nem volt annak hogy megcsászározzák,mert mind Ő mind a babák jól voltak!Én azt javaslom,hogy beszélj a dokiddal és kérd ki a véleményét!Sok sikert!És nagyon jó egészséget kívánok Nektek!:)))
2009. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ikerterhesség nem feltétlenül jelent császárt, miért gondolod, hogy az lesz?
2009. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azért gondolom,hogy császár lesz,mert azt mondta a védőnőm,hogy nem biztos,de inkább császárra készüljek,mert az a jellemző
2009. dec. 29. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Még olyankor szokott programozott császár lenni, ha egészségügyi problémák miatt a nő nem tud szülni. (gerincsérülés stb.)
2009. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálam a 2. baba azért lett császáros, mert 2 nagy hasi műtétem volt. kevesebb volt a kockázat. de amikor bent voltam 3 anyuka (ikresek) simán szült.
2009. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia ! én is ikreket várok ! mi a 35. héten vagyunk már ! attól IS függ a császár hogy a babák hogy fekszenek ! nekem 1 hete fordult be az első baba , a második baba pedig még mindig csücsül ! te milyen idős vagy ?
2009. dec. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!