Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismamák mennyit...

32 hetes kismamák mennyit mozog a babátok mostanában?

Figyelt kérdés
Az én picim nem igazán akar mozgolodni,és már ideges vagyok miatta.
2009. dec. 29. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
rengeteget éjel is mikor alszok.
2009. dec. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az én babám is mozog rendesen!van mikor szinte remeg a hasam!De ne izgulj az a fontos hogy mozogjon!Én is furcsálom hogy igy mozog mert azt mondták ilyenkor már nincs sok helye!Nézd meg egy ora alatt mozog e 10-szer ha igen akkor minden oké!
2009. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok!Persze feküdj a bal oldaladra és ugy nézegesd!
2009. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, mert ebben a trimeszterben sokat alszik azért nem érzed annyit.Van akinek változatlanul mozgékony de ez változó.A te babád lustább de biztos, hogy jól van.

30 hetes szülésznő

2009. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia az enyém rengeteget ficánkól. 31hetes km
2009. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat mozog, van amikor órákig érzem, hogy helyezkedik, kinyomja magát. Már kicsit meg is voltam ijedve, hogy ilyen lesz, ha megszületik, de állítólag nincs összefüggés a két mozgás között. A barátnőm babája szintén nagyon keveset mozgott, így szerintem ez is babától függ, nem kell aggódnod emiatt.

Minden jót!

(33. hetes mami)

2009. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia 32.hetet töltöttem tegnap iszonyat sokat mozog a kisasszony ennyire még soha sem.Össze vissza rugdos meg nyomkodja magát éjjel nappal./Persze alszik is/Akkor én is pihenek.De ha kicsit lassulna nem ilyednék meg akkor sem.Tiéd kicsit lusti most gondolom bepörög Ő is majd vagy az enyém lassul be ki tudja?Boldog babavárást!Már nincs olyan sok...:-)
2009. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!