Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27hetes kismamák hogy vagytok?...

27hetes kismamák hogy vagytok? Mik a panaszok? Nekem mostanában nagyon le van lustulva a babám, alig alig mozog, kicsit félek, de jövőhéten megyek dokihoz akkor megemlítem neki.

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 20:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah és még valami, írnátok neveket, és születése dátumokat??
2010. okt. 8. 20:19
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is mintha lelassult volna tegnap pedig tegnap előtt még igen csak dolgozott valamit odabenn...

Nálunk a Márk lesz és December 24-re vagyok kiírva.

2010. okt. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia! Én 27+6 hetes terhes vagyok, január 2. ára vagyok kiírva az első időpont szerint. A babám már most nagy, és erős, és legnagyobb örömömre, sokat mozog. Most is az alsó bordámat gyömöszöli. 24 hetesen harántba volt a babám, de szerintem még mindig úgy van, még mindig úgy érzem mozogni, ahol 4 hete. Kisfiúnk lesz, és neve még nincs. Nem egyszerű. Lány névből annyi meg annyi szép van de fiúból? Nagyon válogatósak vagyunk, főleg a párom. Kedden magyek dokihoz, már nagyon várom,h. lássam, 2 hét múlva meg 4D-re megyünk.Kedden majd megírom,h. mi volt a dokinál.
2010. okt. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! 27+4 hetesek vagyunk és nekem is lusta a baba. Annyira, hogy tegnap délután 5-től nem mozgott ma 10-ig. Reggel 8 körül nem bírtam tovább és felhívtam az orvosomat, aki azt tanácsolta, hogy azonnal menjek be a kórházba. Bementünk, de hál'istennek nem találtak semmit. Jól van a baba, csak lusta. Nem tudta megmondani a doki sem, hogy miért nem mozog annyit, de azt mondta ne aggódjak, mert nincs baj.

Egyébként január 4-re vagyunk kiírva és kisfiú lesz, Tamás lesz a neve.

Jó egészséget és boldog babavárást kívánok mindenkinek!

2010. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok, én pedig január 7re, kisfiú lesz, és Levente:)
2010. okt. 9. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én 27+2hetes vagyok.Nem nézetjük meg a nemét úgyhogy még neve sincs.A pápom nagyon válogatós.Január 13ra vagyunk kiírva és már NAGYON várom!
2010. okt. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!