Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek?! Elfog menni?

Nagyon félek?! Elfog menni?

Figyelt kérdés

Pozitív lett a tesztem, és észre vettem,hogy halványodik(a tegnap esti) Viszont ma reggel csináltam, és az meg erős pozitív lett. DE!! elkezdtem ma reggel vérezni!! Nagyon félek,hogy baj lesz. Az orvos még nem látott babát se petezsákot hétfőn, csak vastag nykh-t. Elfog menni a babám??!

[link]

[link]

A felső a legelső. Az utolsó pedig a ma reggeli.



2014. máj. 21. 08:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ezért mondtuk,hogy azonnal orvos, akkor rögtön írt volna fel gyógyszert, én is értem, hogy ha 3és fél évig küzdötök a babárt mért kell ennyire fél vállról venni egy vérzést! nagyon drukkolok,hogy minden rendben legyen. És remélem legközelebb,nem a munka lesz az első!
2014. máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Aznap csak nagyon picit vèreztem. Nem is neveznèm annak. Viszont másnap azonnal mentem orvoshoz ès akkor ergam cseppet írt fel. Most írta fel az utrot, mert petezsák gyanús területet látott. Nem veszem fèlvárról csak olyan munkahelyen kezdtem dolgozni ahol nincs aki leváltson ha ilyen van..
2014. máj. 29. 12:17
 23/28 anonim ***** válasza:
Szorítok, remélem még minden rendben lesz és megmarad a baba!!!
2014. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:)
2014. máj. 29. 22:37
 25/28 anonim ***** válasza:
Mi van veled azóta kedves Kérdező?
2014. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Sajnos elment a baba. Amikor annyira véreztem akkor még fejlődött, de utána sajnos felszívódott. Az orvos azt mondta,hogy biztos genetikailag volt beteg, és túl picike volt a menstruációm szerint. Legalább 2 és fél héttel. És nem tudtunk volna semmit csinálni, hiába szedtem az utrot. Azt is mondta,ha teherbeesek megint, akkor azonnal menjek hozzá, és szednem kell a gyógyszert amit felír.
2014. jún. 10. 11:10
 27/28 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Kívánom, hogy ennyi küzdelem után minél hamarabb egészséges kisbabád szülessen. Kitartást! Drukkolok nagyon!
2014. jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:) Remélem hamarosan sikerül, és egészséges lesz.:)
2014. jún. 10. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!