Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek?! Elfog menni?

Nagyon félek?! Elfog menni?

Figyelt kérdés

Pozitív lett a tesztem, és észre vettem,hogy halványodik(a tegnap esti) Viszont ma reggel csináltam, és az meg erős pozitív lett. DE!! elkezdtem ma reggel vérezni!! Nagyon félek,hogy baj lesz. Az orvos még nem látott babát se petezsákot hétfőn, csak vastag nykh-t. Elfog menni a babám??!

[link]

[link]

A felső a legelső. Az utolsó pedig a ma reggeli.



2014. máj. 21. 08:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
nem tudsz beteget jelenteni, vagy bármi? Nálam jött egy kis vér, ugyanígy mentem el munkahelyről dokihoz, utána meg feküdnöm kellett egy ideig. Ne kockáztass, ha szeretnétek ezt a babát!
2014. máj. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
A piros vérzés semmiképpen sem jelent jót. De azért még nincs veszve minden. Nekem is volt a nagyobbik fiammal, azonnal rohantam az ügyeletre, így szerencsére nem lett gond. De, ha így állsz hozzá, hogy semmiképpen nem tudsz orvoshoz menni, hát nem tudom. És ha ezen múlik a baba élete? Megéri kockáztatni? Szólj bent a főnöknek, hogy mi a helyzet, nem hinném, hogy gond lenne.
2014. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Jah...jó...akkor ne menj, de utána ne írj ki kérdést,hogy mit tegyél,mert elvetéltél...Ahelyett,hogy ide irogatsz menj el egy orvoshoz! Ez nem játék.
2014. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Reggel 8:08kor írtad ki a kérdést, előtte kezdtél vérezni, ha nem leülsz a gép elé hanem rögtön elmész orvoshoz akkor már megjártad volna és mehetnél dolgozni...
2014. máj. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor pozitív lett a tesztem és pár nappal később barnas vér jött belőlem azonnal otthagytam a munkahelyem és mentem be a kórházba. Azt mondtam a főnöknek, hogy nagyon rosszul vagyok. Ez mentette meg a kisfiamat és nem lett vetélés belőle, mert kaptam hormonpótlót.
2014. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki?
2014. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2014. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
nem tudja biztosra,hogy mi történt. Nagyon erősen véreztem amikor bement hozzá, a nyálkahártyám akkor már csak 5mm-es volt, viszont valami kis fekete pöttyöt látott. Azt mondta szerinte vetélés lesz. Voltam vizsgálaton 77,09 lett a HCG-m. Ma vissza mentem, és most már egy petezsák gyanús területet látott megfelelő helyen ami 2,75mm-es. Úgyhogy felírt utrogestant. Jövőhéten megyek vissza. Viszont a tesztem ma reggel alig észrevehetően pozitív. Csak akkor látom,ha nagyon gülüzik a szemem... Szóval még nincs vége a kálváriának...
2014. máj. 27. 16:48
 19/28 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez volt 3 évvel ezelőtt. Nem tervezett baba volt, de nem akartuk elvetetni... e sajnos elment magától.. :(( ugyan így, csak a vérzés mellé erősen görcsöltem.
2014. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Nekünk tervezett baba... 3 és fél éve érte küzdünk...:( nekem is voltak görcseim akkor mentem azonnal orvoshoz.... de most már petezsákot is látott..:( és ez a vérzés után volt most kedden..:( de már a cicim sem duzzadt és annyira nem is fáj sajnos... úgyhogy egyértelmű kaparás lesz belőle, mert magától nem akar elmenni...:( viszont a tesztem már majdnem negatív....
2014. máj. 29. 08:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!