Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol fekszik a babotok?

Hol fekszik a babotok?

Figyelt kérdés

Lehetseges, hogy az enyem mindig az alhasamnal van? Szinte csak ott erzem mozogni! Raadasul sokszor erzekeny, enyhe tompa fajdalmat erzek a jobb oldali petefeszkem korul. Ez ugye nem baj? Lehet, hogy ott nyom a baba? Neha elojon, aztan magatil elmulik...

23 hetes km


2009. dec. 29. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! az én babám a kezdetektöl lent van, ezért nyomja a hólyagomat, ami gyakori pisilést vált ki nálam. söt néha még rásegit a manócska és megbökdösi, ilyenkor még a szemeim is összeakadnak úgy bele szúr a fájdalom. lehetséges tehát, hogy a tied úgy helyezkedik, hogy a petefészkedet nyomja idönként. kellemes babavárást
2009. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is a jobb oldalamon fekszik,a petefészkem körül.Érdekes mióta érzem mocorogni,mindig ott érzem,a bal oldalon sosem.Szerintem a baba nyom ott neked valamit,amiatt érzed a tompa fájást.
2009. dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!