Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhes vagyok, lehet...

14 hetes terhes vagyok, lehet baj attól hogy délelött nem eszem semmit?

Figyelt kérdés

anyukám szerint igen, de reggel nem tudok enni, egy csésze tejeskávét szoktam inni, elég rosszul vagyok ha eszem émelygek, de nagyon rossz...

2-3 óra fele jut eszembe hogy még nem ettem, ugye ettől nem lesz baja a picinek,


2009. dec. 28. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért valamit enned kellene.Legalább kekszet.De azért nem árt felkeresened egy orvost, legalább tanácsot adhatna.
2009. dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ejnye! A reggel most már kettőtöké! Ha te nem eszel reggel, a babócád sem... :)

Próbáld meg, hogy magad mellé készítesz kekszet, és reggel, még mielőtt kikelnél az ágyból, elrágsz néhányat. Akkor már eleve nem üres gyomorral indulsz neki a napnak. Egész délelőtt semmi sem eszel? Kis joghurt, gyümölcs, vagy elrágni egy kiflit? Sokszor pont az evés szünteti meg az émelygést.

2009. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen tudom, hogy ez nem jó....

megpróbálok ezentúl jobban figyelni.

Bár az első terhességem is ilyen volt ott sem tudtam enni délelött, hála égnek egészséges lett a pici és több mint 4 kg.

amúgy meg nem egy vékony alkat vagyok van honnan elvenni :)

ez csak vicc volt

köszi mindkettötöknek

2009. dec. 28. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!