Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, ha egyszerűen...

Mit tegyek, ha egyszerűen mindenen feldühítem magam, akár a páromon, akár a munkámon, és nem értem, mert igazából hülyeségeken, és nem tudom magam lenyugtatni, pedig próbálom. Ez normális?

Figyelt kérdés
Egy 9 hetes kismama
2007. okt. 16. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hormonálisan nagyon megváltoztál, én is így voltam az elején. Az élet figyelmeztetet, hogy ez az életritmus most már nem jó neked, változtass! Pihenj sokat, és amennyit csak tudod azzal töltsd a napjaidat ami boldoggá tesz! Üdv, egy 23 hetes kismama:)
2007. okt. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyetérteni tudok.

Gondolj valami olyanra, ami számodra nagyon kellemes, vagy nézegess jó emlékekkel eltöltő képeket.

És gondolj a babára, hogy neki ez mennyire nem jó és hogy megéri -e neked hülyeségeken idegeskedni?

Ha tudsz, akkor inkább menjd táppénzre és lazíts, pihenj, vigyázz magatokra.

2007. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!