Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon feszül, fáj a mellem!...

Picihasim kérdése:

Nagyon feszül, fáj a mellem! Tanácsok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy hétben nagyon megduzzadt a mellem. A jobb mellemből is pár csepp sárgás folyadék szivárgott. Nagyon eres lett az egész mellkasom. A bimbó és környéke terhesség előtt rózsaszín színű volt, most pedig barnás lett. Valami tanácsot tudtok adni, aki ugyan ilyen gondokkal küszködik?! Mindkét mellem nagyon meleg is, mintha lázas lenne.

29 hetes km


2009. dec. 27. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nekem is szokott olyan lenni, hogy nagyon meleg lesz a cicim, de nagyon én sem tudok mit tenni ellene, várom, hogy elmúljon.

Holnap talán hívd fel a védőnőt, ha nem javul, hátha tud mondani valami okosat.

Üdv egy 24 hetes kismama

2009. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beindult az előtej. Normális jelenség, bár kellemetlen. Amikor az igazi tej indul be a szülés utáni 3. napon, te magad is lázas lehetsz, sőt a melled tüzelni fog és betonkemény lesz. Nem mindenki szerencsés annyira, hogy megússza ezeket a panaszokat, de általában ez azt jelenti, hogy bőven lesz tejed. A 3. terhességem végén tartok, háromszor éltem át ezt. Nekem az előtej beindulásával köpték ki a fiaim a cicit, és akkoriban mindig nagyon fájt is, mintha darázs csípte volna meg. Akkor lett érzékeny is. A terhesség alatt, ha nagyon tüzelt, néha kicsit borogattam langyos vizes törülközővel, vagy fürödtem, tusoltam langyos vízzel. Ha nagyon feszített, kifejtem 1-2 cseppet, és megkönnyebbültem. Melltartóbetétet vagy legalább helyette kozmetikai vattakorongot is használtam innentől, különben szépen át lehet áztatni sárgásra a felsőt...
2009. dec. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 29. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!