Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes terhes vagyok tegnap...

33 hetes terhes vagyok tegnap este óta anyatej szerű folyás van a mellemből. Ez ebben a hétben természetes?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem anyatej szerű, hanem anyatej. Ezt hívják előtejnek, teljesen normális. Kezdetben ezzel fogod etetni a kicsit, amíg be nem lövell a tejtermelés.
2014. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor le vagyok maradva, 39 hetes vagyok és semmi nem jött még a mellemből.
2014. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ezt hívják előtejnek, ami teljesen normális, akár ilyen korban is már. Valakinek még ettől korábban is megjelenik.

És kedves 2-es!

Nem vagy semmivel lemaradva, ugyanis ugyanolyan normális az, hogy valakinek 33 hetesen már van előteje, mint akinek az egész terhessége alatt nincs.:) Nekem sem volt. Szülést követő 3. napon lett csak tejem, viszont annyi, hogy szoptatás előtt és után egyaránt fejnem kellett. De terhességem alatt egy csepp előtejem sem volt.

Szóval nyugi, az előtej, hogy mikortól van, nincs hatással arra, hogy valakinek mennyi teje lesz, vagy lesz-e egyáltalán.

További boldog babavárást és könnyű szülést, sok boldogságot mindegyikőtöknek!:)

2014. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Minden kismamának boldog baba várást kívánok!:-)
2014. máj. 7. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Egész terhesség alatt normális. Nekem az első terhességem alatt semmi nem volt, szülés után 5 nappal durrant be a mellem és utána lett csak tejem is. Örülj hogy van előtejed. Most várom a második babámat és nagyon reménykedem hogy most időben lesz tejem különben megint kínszenvedés lesz az első egy hét (főleg lelkileg).
2014. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!