Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok, nemrég mikor...

38 hetes vagyok, nemrég mikor felálltam az ágybol, éreztem, hogy valami folyik, és ilyen halvány barna krémes folyás volt a betétemen, elég bö mennyiségben. Ez most mi lehet?

Figyelt kérdés
csak azért kérdem,mert ezzel gondolom nem kell bemennem ügyeletre?mert mostmább elmult,és még fájás az nincs.multkor azt mondták nekem a korházba,hogy akkor menjek,ha vérzek,vagy magzatviz folyna,megha fájás lenne.akkor ez most nem gond ugye?bár ez a szülés közeledtét jelzi?bocsi a hülye kérdésekért,csakhát elsö baba.
2009. dec. 24. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyákdugó eltávozása lehetett!Én szülés elött pár napig barnázgattam,azt mondták nem probléma!:)

Boldog karácsonyt!:)

2009. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek a nyákdugóval kapcsolatban, és azért telefonálnék a dokinak.

Hidd el, nem zavarod őket, ők ezért dolgoznak.

De szerintem sem, semmi gáz, majd szilveszterre??? :)

Boldog ünnepeket

2009. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem volt zselés szerü,hanem inkább krémes állagu.ma már hiába telefonálnák orvosnak,ilyenkor márcsak korházi ügyelet van.de szerintem még várok,gondolom nagy baj nem lehet,ha már elmult.
2009. dec. 24. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Egészen biztosan a nyákdugó lehetett, ne aggódj! Ilyenkor még általában van pár nap a szülésig, persze akár órákon belül is megindulhat. Azért valószínűleg a karácsonyt még otthon töltheted. Nyugi és boldog ünnepeket!
2009. dec. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Boldog Karácsonyt, és várjuk a fejleményeket! :)
2009. dec. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!