Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszést akkor is...

Császármetszést akkor is csinálnak, h anincs egészségügyi oka?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Pénzért.
2014. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elvileg nem. A legtöbb orvos még pénzért sem vállalja, de biztos meg lehet találni azt, aki megcsinálja.
2014. ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nagyon káros?


és ha csak azért, hogy a nő ne táguljon ki?

2014. ápr. 21. 16:13
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Visszaszűkül. Csak ezért belemenni hülyeség.
2014. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miert lene karos? Szerinted akinek volt egeszsegtelen lett?

De ne hidd h a csaszar egy nepunnepely. Utana sokaig rossz. Nekem volt, eszembe nem jutna kerni, de sajna nem kerdeztek meg rola, surgosen kellett.

2014. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

"ne táguljon ki"... jó ég :)


Ha ilyen szinten van a sima szüléstől való aggodalom, akkor íme, egy hozzá illő válasz: császár után az intim szőrtelenítés lesz bajos, ugyanis lesz egy nem kicsi érzékeny heg közvetlenül a szeméremdomb felett!

2014. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy nagyon komoly hasi műtét. A hüvelyed visszaszűkül, a vágás helye pedig sokáig érzékeny. Sztem sokkal nehezebb vele ellátni egy csecsemőt, mint egy gátsebbel. Bár én csak simán szültem, de nem szeretnék császárt, ha nem muszáj.
2014. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
Hat en sürgősségi császárral szultem, de eszembe nem jutna kérni... Főleg, mert mar nagyon jól tudom, milyen sz*r utána, ilyenkor jon ra az ember, hogy mennyi mindenhez használja a hasizmat, es hogy azok a dolgok mennyire nagyon tudnak fájni :)
2014. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!