Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik van valami "praktikát...

Kismamik van valami "praktikátok" a reggeli rosszul létre?

Figyelt kérdés
Pár napja reggelente iszonyatosan érzem magam,hányinger émelygés. Kinek mi jött be,hogy elviselhetőbb legyen a reggeli rosszulét?
2014. ápr. 19. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más, úgyhogy keenytelen leszel tesztelni. Nekem a szensavmentes hideg kóla segít.
2014. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én citromos gyömbérteát ittam, jól esett mindig a gyomromnak :)
2014. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is behűtött cola segítette, bár nekem kellett bele a szénsav is :) Úgyhogy én vettem fél litereset, be a hűtőbe, és pár kortyot ittam belőle egyszerre, mindig helyre tette kicsit. 2-3 nap alatt fogyott el a fél liter... Ennyi belefért, főleg, hogy sokat segített. A másik, amikor már tudtam enni valamennyit, hogy 2 óránként szigorúan ettem legalább pár falatot.
2014. ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mindennel próbálkoztam 28. hétig hánytam semmi nem segített. Ilyen a terhesség :D
2014. ápr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Idáig nekem sem segített semmi sem ,bármit próbáltam. Reggel ahogy kinyitom a szemem,jön a hányinger,1-2 szer hányok aztán utána marad a hányinger,émelygés...majdnem egy fél napig kitart....:( Remélem nem tart ki végig.
2014. ápr. 20. 11:25
 6/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Nekem egész nap tartott, sőt, este volt a legrosszabb. És a 14. hétig tartott, úgyhogy én is féltem, hogy el se múlik, mert általában 10-12 hét környékén szokott megszűnni...

2014. ápr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem a reggeli banán, még ki se keltem z ágyból, meg csak az könyökömön támaszkodtam, úgy ettem meg, van benne b6 vitamin ami jó hányingerre, plusz, van valami a gyomrodba, ami nem terheli meg, nekem nagyon nagyon bevált :)
2014. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Arra gondoltunk,hogy a Gravida az oka ,hogy ennyire roszzul vagyok,mielőtt elkezdtem szedni reggel hánytam egyet és annyi,3 napja szedem de azóta napi 3 szor hányok,gyenge vagyok,nagyon rosszul érzem magam.szerintetek lehet ez a Gravidától?
2014. ápr. 21. 09:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Én hallottam már olyat, hogy Elevittől és Gravidától hánytak, vagyis rosszabbul voltak. Én biztos kipróbálnám, hogy nem veszem be 1-2 nap, akkor mi lesz. Ha nem változik, akkor nem attól van...
2014. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jégkocka és fagyasztott gyümölcsök elszopogatása
2014. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!