Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja megy a hasam iszok...

2 napja megy a hasam iszok elég folyadékot most többet is ki ne száradjak, de orvoshoz nem nagyon szeretnék menni nem nagyon van pénzünk gyógyszerekre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
24 hetes ikres kismami vagyok.. Ötleteket mivel tudnám megfogni a hasim
2009. dec. 21. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Diétázz.Ne egyél semmi zsírosat,sóba-vízbe krumpli,vagy rizs,keksz és ilyesmi jöhet.Egy-két nap alatt rendbe jöhetsz.
2009. dec. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de a babákkal nem lesz gond ugye?
2009. dec. 21. 08:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond a babákkal, ne aggódj, csak tényleg igyál sokat, nehogy kiszáradj, és edd amit az első tanácsolt néhány napig. Nekem is volt ilyen és kutya bajunk:) Jobbulást!
2009. dec. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. dec. 21. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Smecta port is ehetsz, azt lehet terhesen is. Nekem be szokott válni egyébként is.

Jobbulást!

2009. dec. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!