Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelentenek ezek a jelek?

Mit jelentenek ezek a jelek?

Figyelt kérdés
33 hetes és 2 napos a terhességem.Tegnap délután el kezdett a hasam alja fájdogálni a derekammal együtt majd bal oldalt ahol a császár vágás van-kezdődik szurkálás majd este megint a hasam alja de erősebben fájt már.Rosszul lettem egy picit.Ezek jelentenek valami megijedtem mert van már egy lányom de császáros voltam sajnos se tágulás se fájásaim nem voltak így nem tudom azt sem hogy milyen a haskeményedés vagy ez egyáltalán az e?!Holnapra van időpontom az orvoshoz.
2014. ápr. 10. 07:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve még annyit hogy a hüvelyembe is bele nyilalt.
2014. ápr. 10. 07:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Nő a méhed, a tartó szalagok nyúlnak, a babának egyre kisebb a hely, nyomja az idegeket. Ezek mind normálisak. Ilyenkor vegyél be egy magnéziumot és pihenj le.
2014. ápr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Holnap nézesd meg a heget ha van rá mód.
2014. ápr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!