Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudtátok, hogy a...

Honnan tudtátok, hogy a babával minden rendben? 7 hetes vagyok és 3 hete nem láttam az embriót. Jövőhéten megyek. Mellem néha fáj néha nem, rosszul nem vagyok.

Figyelt kérdés
Csak bízni tudok, hogy minden rendben?
2014. ápr. 9. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem görcsölsz, nem vérzel, akkor rendben van.
2014. ápr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehonnan nem tudtam, csak reménykedtem. Te is csak azt tudsz, nem szabad rosszra gondolni. Most én onnan tudom hogy minden rendben, hogy rosszul vagyok folyamatosan. Viszont tavaly nem voltam rosszul, 10 hetesen kiderült hogy 2 hete már nem él a magzat, és nem véreztem.
2014. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen tudtam. Nincs vérzés, nincs görcs, akkor mi baj lenne? Normális esetben nincs baj. Miért lenne? Más nem is jutott eszembe.

Tudod, a gondolatnak teremtő ereje van!

2014. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sehonnan nem tudtam, 6 hetesen se embrió se szívhang. 8 hetesen elmentem másik orvoshoz aki uh készülék nélkül közölte hogy a baba nem nőtt és valószínűleg nem élő terhesség...másnapra kértem időpontot egy 3. helyre uhra...életem legrosszabb éjszakája volt, de a férjem nyugtatott, hogy nem szabad rosszra gondolni, minden rendben lesz, vakon hitte hogy semmi baja a babának annak ellenére amit az orvos mondott. Erőt vettem magamon én is, elmormoltam pár száz imát érte és másnap az uh-n kiderült hogy igen is hogy nőtt, van embrió, szívhang stb. (az előző orvost nem minősíteném) most 27 hetes :)

Tehát ha nem is tudod biztosan, érezd, hidd, és minden rendben van/lesZ:)

2014. ápr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem Magyarországon élek. Itt olyan a rendszer, hogy a 12. hétig nem is tartanak terhesnek. Elmentem a pozi teszt után, nem egész 6 hetesen, akkor látta a doktornő, hogy valami elkezdődőtt és ennyi. A következő uh-ra csak a 12. hétre kaptam időpontot. Addig semmi. Több mint 6 hétig nem is lát orvos. Ha véreznék, görcsölnék, akkor persze rögtön mennék az orvoshoz, de ha nincs ilyen, akkor csak türelmesen vár az ember. Én abban bízom, hogy mivel néha émelygek, néha feszül a hasam és a mellem nyomsára érzékeny ez azt jelentheti, hogy talán minden rendben és annak ellenére, hogy tavaly már volt egy vetélésem, mégse vagyok hajlandó idegeskedni. Egyszerűen eldöntöttem, hogy nem izgulok és mondogatom, hogy most úgyis minden rendben lesz. Ennyit tehetünk, hogy reménytkedünk, hogy minden rendben. Sajnos kétnaponta mégse mehetünk be az orvoshoz, hogy ugyan nézzük már meg a babát.
2014. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó:mellem nekem is ilyen.nyomom fáj, de van, hogy magától feszül de annyira , hogy néha sírni tudnék.tipikus rosszullétem nincs csak néha nekem délután rám jön ilyen émelygés szerű. azt érzem,hogy vmi nem stimmel a gyomrommal.na akkor egy ideig se inni se enni nem tudok, aztán elmúlik és jön a gyomorégés aztn éhes leszek:)...én néha enyhe görcsölgetést is érzek, azt mondják az is normális.
2014. ápr. 9. 22:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek már pont elegek ahhoz, hogy az ember nyugodtan azt hihesse, hogy minden rendben. :-)
2014. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!