Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak ébrenlétkor mozog a baba?

Csak ébrenlétkor mozog a baba?

Figyelt kérdés
Azt olvastam a babák nagyrész alvással töltik az idejüket még az anyaméhben is. 31 hetes vagyok,kisfiam mozgását 15.hét óta érzem. Azóta is nagyon aktív de azt vettem észre szinte csak éjjel van nyugton,napközben max.10 perces kihagyásai vannak.Amúgy egész nap izeg-mozog, és van hogy éjjel is többször felébredek rá. Igaz én sem szoktam napközben lepihenni.Nem zavar csak furcsállom.Le kéne napközben is feküdnöm, hogy tudjon aludni?Vagy elég lehet neki a röpke szundikálás?
2007. okt. 14. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kislányom meg keveset mozgott. Én ezért aggódtam. Szinte csak akkor éreztem amikor lefeküdtem. Én azt mondom neked, hogy neked sem árt ha lefekszel legalább egy órára napközben. Egyébként a kicsi annyit alszik amennyire neki szüksége van. Lehet csecsemőnek is ilyen aktív lesz majd. Az én kislányom keveset mozgolódott és nagyon nyugodt baba lett. Aztán lehet nincs összefüggés. A baba egyébként ha te mozogsz akkor is tud aludni, de ennek ellenére pihenj azért egy kicsit.

Sok sikert a babához!

Egy majdnem 1 hónapja anyuka:-)

2007. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!