Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után 3 hónappal...

Vetélés után 3 hónappal megint teherbe estem. Lehet nekem vagy a picinek valami bajunk?

Figyelt kérdés
2008. júl. 24. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Szerintem nem lehet gond, Én úgy hallottam hogy 3 hónap az idő amit ajánlanak megvárni vetélés után.

Sok sikert és boldog babavárást


12 hetes kismama

2008. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb,hogy ne aggódj ,nyugodj meg.Biztos hogy nem lesz semmi bajotok.A nővéremnek is nemrég volt vetélése és a doki neki is azt mondta nyugodtan próbálkozhat 3 hónap múlva.
2008. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm hasonló helyzetben volt-van, jelenleg 18 hetes boldog kismama.
2008. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt vetelesem a tavaly es 3 honap utan estem teherbe,de minden a legnagyobb rendben!

A baratnom is elvetelt es meg fertozest is kapott(1 minimalisat)es az akkori dokija elfelejtette vele kozolni a 3 honap pihit...es masik honapban ujra terhes lett(amitol a doki kiakadt teljesen....),de minden a legnagyobb rendben volt vegig,kicsit jobban odafigyeltek ra ,nem emelhetett ,erolkodhetett...annak ellenere sem h nem volt veszelyeztetett es most van 1 gyonyoru ,makk egeszseges,eros 6 hetes fia!

Gratulalok a babahoz!

Nyugodj meg,semmi baj nem lehet!

20 hetes pocakos

2008. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nem lesz!

Nekem is volt vetélésem a 7. hétben. Azt hittem nem élem túl!!!

Épp 3 hónap múlva lettem újra terhes és született egy gyönyörű kislányom. Szuper volt végig a babavárás. Ő most 4 és fél éves.

Ja, és jön a kistesó, aki még 14 hetes a pocakomban:-)!

Csak jó dolgokra gondolj és örüljetek a picinek!

Boldog babavárást!

2008. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem most lesz egy hónapja hogy volt egy miss.abom -nem volt szívverése a babánknak. MOst hétfőn kellett mennem vissza kontrollra, és azt mondta a doki hogy szeptember végén, októberben lehet újra próbálkozni. Szóval nyugi elég a 3 hónap. Remélem minden rendben lesz. Én nagyon fogok szorítani Nektek. Néha írhatnál egy kis lejelentkezést, hátha én is okosabb leszek tőle. Nagyon izgulok már elére hogy mi lesz a következő babával.

Vigyázzatok magatokra!

2008. júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem eltelt a 3 hónap vetélés után de nem!Elmentem dokihoz ahol kiderült hogy kb 1,5 hónappal vetélés után estem teherbe.Nagyon féltem,de már a 12hetes ultrahangon is túl vagyok,a baba jól van,jók a méretei és olyan jó volt látni az ultrahangon ahogy kalimpált a pici kezeivel.:-)Remélem neked is hamarosan sikerül,drukkolok neked!!!
2008. szept. 9. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!