Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire kell számítani első...

Mire kell számítani első alkalommal?

Figyelt kérdés
Ma megyek nőgyógyászhoz,de rezelek rendesen.Késik 2 hónapja,van 2 pozi tesztem.Ez egyértelmű sztem.Első baba,minden annyira új.Mire számítsak?
2014. ápr. 3. 07:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy Uh-ra és egy vizsgálatra. :)
2014. ápr. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ti is így paráztatok?
2014. ápr. 3. 07:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Megvizsgál, megnéz Uh-n. Elmondja, h keresd fel a körzeti védőnőt, hogy kiállítsa a kiskönyvet. Kiszámolja, milyen idős a terhesség kb. A további vizsgálatok időpontját a védőnő fogja tudatni veled. Ő mondja majd meg, hogy mikor kell vérvételre, belgyógyra, uhra (igazából bármikor mehetsz, de vannak fontos szakaszok, amikor meg kell nézni a babát). Ő fog majd méregetni is. Szóval a dokinál így első blikkre nem történik sok minden. Gratulálok!
2014. ápr. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem féltem egyáltalán, legalábbis nem a vizsgálattól! Ha két hónapja késik akkor 3 hónapos terhes vagy!

Elmész az orvoshoz, megmondod,hogy mi van, csinál egy uh-ot, esetleg megvizsgál, rákszűrést csinál ha nem voltál az egy évben, utána elmész a védőnőhöz aki kiállítja a kiskönyvet!

2014. ápr. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Babeli Zurzavar ***** válasza:

en feltem, vagyis az tulzas, erosem izgultam:-):-) mind a ket varandosagomnal!

a vizsgalatrol irtak elottem, nem akarom ismetelni:-)

2014. ápr. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem féltem, és te se félj! :) Kikérdez a menstruációdról, előzményekről, betegségekről, ha nincs 1 évnél korábbi rákszűrés eredményed, akkor elképzelhető, hogy meg fogja csinálni azt is. Nekem volt manuális vizsgálat is, de ha normális a doki, akkor ebből sem érzel semmit. Ezen kívül csinál egy hüvelyi UH-t, majd ellát jótanácsokkal, hogy mit szabad és mit nem, szedjél terhesvitamint, valószínűleg ír beutalót vérvételre, EKG-ra, elküld fogorvosi szűrésre és a védőnőhöz is. Majd visszarendel a leletekkel kb. 4 hét múlvára.
2014. ápr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó: egyik terhességnél sem volt hüvelyi uh,csak hasi. Az EKG-t a 34ik héten csináltatta me,g s a fogorvosról is a védőnő tájékoztatott,hogy el kell menni.
2014. ápr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es: elhiszem, én azt írtam le, ahogy nálam volt. 12. hétig hüvelyi UH-t csinált a doki, a védőnőm meg pl. egész terhesgondozás alatt SEMMIT nem csinált, csak vérnyomást mért, meg súlyt.
2014. ápr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hüvelyi volt 12.hétig ez doki függő
2014. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!