Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több mint egy hete késett és...

Anita112 kérdése:

Több mint egy hete késett és már ajdnem biztos h baba volt amikor megjött de nagyon görcsölök nagyon fáj lehet spontán vetélés?

Figyelt kérdés
édesanyám szerint lehet hogy spontán elvetéltem lehetséges ez? Nagyon szeretnénk babát a párommal és ha ez spontán vetélés lehet hogy nem is lehet gyerekem? nem emeltem seemi nehezet és nem is idegeskedtem
2008. júl. 23. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges vetélés.Sürübb,darabos,sötétebb,es erösen vérzel??A hejedben megkeresnék egy orvost.Ettöl függetlenül persze,hogy lehet babád.Nekünk 11 hónapra volt szükség.
2008. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető sajnos a spontán vetélés, debiztosat a doki tud mondani. A spontán vetélés nem jelenti azt hogy nem lehet többet gyereked, ne is gondolj ilyenekre.
2008. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, elképzelhető, hogy az volt. De ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem lehet gyereked!!! A kettő között egyenlőre semmi összefüggé, kár ilyenekre gondolnod! A nők kb felének volt már legalább egy vetélése, nagy többségük mégis szült azóta legalább egy gyereket.

A spontán vetélésnél azt mondják, a természet rendezi a dolgokat, ha nem igazán életképes a megfogant baba, akkor az esetek nagy többségében elvetélődik. Ridegen hangzik, de ez van. Igenis tegyetek meg mindent a fogantatás érdekében továbbra is, majd fog az sikerülni!

Türelem!

2008. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, én is úgy gondolom, hogy lehetett egy spontán vetélésed, de ne csüggedj, ez nem jelent semmit, persze, hogy lehet gyereked ettől! A legtöbb nő úgy átesik az ilyenen, hogy nem is tud róla, mert mondjuk még nem akar babát és nem is figyel oda, összetéveszti egy erős mensivel. Nekem is volt már egy valószínűleg, de csak fél évre rá kezdtem gyanakodni, mikor sógornőmmel, aki védőnő, beszéltünk a témáról.

Úgyhogy fel a fejjel, mindent bele, drukkolok, hogy minél hamarabb baba legyen!;)

2008. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!