Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy a mellem...

Miért van az, hogy a mellem alatt véraláfutások jelentkeztek? Egyébként kicsi melleim vannak, eddig nem volt semmi "elváltozás" rajta, körülötte. Ez attól lehet hogy nőttek valamelyest?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 14:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, elfejetettem írni 19. hetes kismama vagyok.
2008. júl. 23. 14:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is kicsi melleim voltak, mikor terhes lettem, és kb 3 hó alatt megduplázódtak. Nekem is vannak rajta apró véraláfutások, de nem sok. A barátnőm mell teljesen szétrepedt amikor babát várt. Nekem kicsit érzékeny volt. Ha nem fáj sztem semmi gond. De ha nagyon idegesít, kérdezz meg egy dokit.

Minden jót!

2008. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Biztosan a terhesség miatt, nekem is azóta jelentek meg és pattannak meg pici hajszálerek.
2008. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!