Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt terhesen lázas valaki?...

Volt terhesen lázas valaki? 38 körülire gondolok! Mennyi idő alatt múlt el? Ugye nem lett semmi baja a babának?! Ha netán elkapnám ezt a hülye influenzát azért kérdezem!

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 18:54
 1/6 picihasim ***** válasza:

Sikerült megfáznom nekem is. Egy hétig voltam beteg, de nem vettem be semmit csak paracetamolt. 38 foknál nem ment feljebb a lázam. Sokat feküdj és pihenj. A derekam alá melegítőpárnát tettem és sok tea mézzel. Esetleg, ha szereted a citromot, én imádom, akkor mosd meg jó alaposat hámozd meg és darabold fel. Tegyél rá cukrot és edd meg. Nekem sokat segített. Desszertként használd, hogy a gyomrod ne marja.

Ne aggódj, én sem vagyok beoltva. Valahogy túléljük.

27 hetes km

2009. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

27 hetesen lettem hirtelen, minden előzmény nélkül lázas. 38-38,5 körül keringett. Hűtőfürdő, tea langyosan.

Nekem sajna be kellett feküdni a kórházba megfigyelésre, mert 24 órát nem mozgott a baba. Kiderült nincs nagy baj, csak nagyon legyengült ő is velem együtt.

2009. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

10 hetesen elkaptam valami hányós-hasmenéses bacit, 3 napig voltam lázas, 38-38.5 között. Az algopirin nem vitte le, a hűtőfürdő is csak egy órát használt. Nálam nagyobb gond volt a kiszáradás, végén a kórházban kötöttem ki. Megnéztek ultrahanggal, mindent rendben találtak, így hazaküldtek, hogy ne terjesszem a fertőzést itt a szülészeten, még egy infúziót se kaptam. Igazi "jó fejek" voltak. Szerencsére szülni nem ott fogok.


Semmi gond nem lett belőle, 38 C még nem olyan magas láz, persze nem szabad elbagatellizálni. Az influenza jóval magasabb lázzal jár, azt mondják 39-40 C. Hogyha lázad van, mindenképp lásson orvos és jobbulást kívánok!


40 hetes kismama

2009. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egymás után kétszer voltam nagyon beteg terhességem alatt. Csak multivitamin pezsgőtablettát és a jól bevált "házi" gyógymódokat használ(hat)tam. Sok tea, méz, citrom, pihenés. Lázam is volt, de azt mondta a doki, ha csak minden kötél szakad akkor vegyek be egy lázcsillapítót.
2009. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos vetéléssel végződött a 8. héten! :-(

Láz+ vírus+ hasmenés.

2009. dec. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb 3 hete elkaptam valami virust. Iszonyatos lazzal fekudtem otthon 4 napig. Tobbszor felment meg 39 fok fole is. :( Semmi az egvilagon nem hozta le a lazam. A paracetamol sem ert semmit. Bevettem, egy oraig hatott aztan hirtelen megint megugrott a lazam. Orankent meg ugye nem szedhettem. Szegeny ferjem mar jeges vizzel borogatta a bokam, meg mindent megtettunk amit eltudsz kepzelni. Szabalyosan remegtem mint a kocsonya ejjel meg olyan izzadasaim voltak, hogy szo szerint ki lehetett csavarni a pizsamammat es neilont kellett tenni a lepedom ala, hogy a matrac ne azzon at. Szornyu volt. :( Most 30 hetes vagyok es eddig minden rendben mindkettonkel.

Jobbulast kivanok nektek!

2009. dec. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!