Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ártalmas a bébimnek, ha a...

Ártalmas a bébimnek, ha a laptopom a hasamon van? Teszek alá párnát is.

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
tök érdekes, hogy ez a kérdés nálad is felmerült. sokat laptopozok. 35 hetes vagyok és most hogy már nagy a pocim, egyrészt rá sem tudom tenni, másrészt pedig képzeld ha hozzá is ér, úgy elkezd randalírozni a pici a hasamban, hogy muszály félretennem a gépet és úgy netezni .:-)))
2009. dec. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ilyesmikkel az a helyzet, hogy egyszer kimutatják, hogy ártalmas, aztán a gyártó cég "független" kutatói meg azt, hogy nem az. Én úgy szoktam, hogy amit csak lehet, elkerülök, pl., bár már a babám rég megszületett, bennem maradt az a reflex, hogy ha beindítom a mikrót, félre állok. Ezt nemrég vettem észre, annyira rögzült anno, hogy már mindig így csinálom, bár nem vagyok arról meggyőződve, hogy bármi gond is lehetne/lehetett volna, ha ott állok akár hosszú ideig is előtte.

Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy ha valamiről úgy gondolod, hogy ESETLEG káros lehet, azt kerüld el, oldd meg másképp. Hiába mondják itt százan, hogy semmi bajod nem lesz, mert nekik sem lett, azért az ember lelkiismerete úgy tiszta, ha mindent megtesz.

2009. dec. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak azért tartok tőle, mert túlmelegszik és a meleg nem használ a méhnek, no meg a véredényeknek. De van hogy megfeledkezem az egészről és én is a hasamon, vagy az ölemben laptopolok.
2009. dec. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a hasamra nem tudom tenni mert billeg. Én felteszem a lábam és a laptop alá rakok egy vastagabb könyvet, hogy ne melegedjen fel a gép. Így kényelmes. Asztalnál nem tudok sokáig ülni mert a hátam megfájdul. Szerintem semmivel sem károsabb, mint pl. ha a mobilod melletted van.
2009. dec. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!