Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet átvészelni a...

Hogy lehet átvészelni a kórházban töltött napokat, így a látogatási tilalom idején? Amíg meg nem szülök, mert utána persze pörög minden. Van aki most ünnepek előtt bent lesz?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvasás, mobiltelefon, Tv, beszélgetés a többiekkel, kötés, horgolás,...,...stb.
2009. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Aludj sokat! Utána pár évig úgyse igen fogsz...


Amúgy nekem nem volt unalmas (ok, volt épp látogatás, de az csak napi pár perc, fél óra), mert állandóan járkáltak. Nővérkék ki-be, takarítónénik ki-be, kis vizit, nagy vizit, menni kellett nst-re, amnioszkópiára, vizsgálatra....mozgalmasan teltek a napok, nekem pont az hiányzott, hogy pár óra nyugi legyen már, mikor végre alhatok kicsit. Ugyanis éjszaka sincs csend, szobába is simán bevágtatnak a nővérkék villany felkapcs, letojják, hogy épp aludnál.


Könnyű szülést!

2009. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem konkrétan zavart a sok látogató. A kórterembe be nem jöhettek, nekem kellett kimenni, és kint meg nem volt szék. Szülés után másnap órákig állni, hát nem volt valami jó.

Vittem be egyébként olvasnivalót én is, de ki sem nyitottam. Mindig van valami, jön a gyerekorvos, vizit, védőnő, fogadott orvos, bőg a gyerek. Stb. Nem fogsz unatkozni.

2009. dec. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Vasárnapra vagyok kiírva,hétfőn lehet,hogy befektetnek..

Tegnap elment a nyákdugóm,de ez még nem sokat jelent.

Én el vagyok keseredve a tilalom miatt,mert így nem lehet apás szülés :((

Ha túlhordom a babót,akkor sem fogok unatkozni. Legalább beszélgetek más kismamikkal:)

2009. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Holnapra vagyok kiírva, ha befektetés előtt megszületik, nem tervezek semmit bevinni. Az időmet alvással, pihenéssel és a baba ellátásával fogom tölteni. Harmadik baba, így jól fog esni a szabadidő, itthon vár a másik két gyermekünk, sokkal nehezebb lesz hárommal foglalkozni, mint a kórházban eggyel.

Ha befektetnek, a baba születéséig számítok a többi kismamára, hogy jófejek lesznek és jól el tudunk beszélgetni, izgulni és számolni a másik fájásait stb...:)

2009. dec. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!