Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már hasonló tünetetek?

Volt már hasonló tünetetek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 18:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Nektek volt már olyan a terhesség elején, hogy nehezen kaptok levegőt?Én esténként veszem észre, hogy eléggé nagyokat sóhajtok,4 hete tettem le a cigit. Lehet hogy azért? De miért csak este? Vagy ilyenkorra jól lakok és azért? :)
2009. dec. 13. 18:41
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen de nem mindig és nem csak este, hanem amikor lefekszem a hátamra, de már nem emlékszem pontosan mikor kezdődött, kb. a 25. hét után.

31 hetes

2009. dec. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én még csak 9 hetes vagyok, engem még nem nyomhat.
2009. dec. 13. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:
De a babának már most több oxigén kell, mint amennyi eddig neked kellett. Ráadásul a terhesség első harmadában a vérnyomás is le szokott esni, ami tovább növeli az xigénigényt, - és a légszomjat. A terhesség alatti légszomj természetes jelenség, az összes terhességgel foglalkozó könyvemben ez áll, nem kell aggódni miatta. Az orvosnak azélrt említsd meg, ha nála jársz.
2009. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszban leírtakon kívül még két dolog okozhatja: reflux (ami szintén gyakori a terhesség alatt) illetve pszichés feszültség (stressz, félelem a gyerekvállalástól, stb.). Nekem is volt már ilyen többször is. Nyugi!!!
2009. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!