Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. hétben járok, és két...

28. hétben járok, és két napja azon kívül hogy fáj a forgóm, a hüvelyembe is belenyilal, de olyan erősen, hogy menni alig bírok. Mitől lehet, hogy belenyilal a hüvelyembe?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj pár másodpercig, de nem tudom mitől van.
2008. júl. 22. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van. Én a 33. hétben vagyok. Én is feltettem már ezt a kérdést, és azt írták a gyarapodó baba miatt, egyre nagyobb súlyt cipelünk. Szerintem nyom a baba vaalmit ott lent. De ez gondolom természetes, mert egy barátnőm is kismama, és ő is érzi. Szóval ne félj. A terhesség szép dolog, de a vége felé fájdalmakkal is jár.
2008. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is szoktam érezni de pár pillanat az egész. Hát igen, ahogy közeledik a szülés napja annál nehezebb elviselni a terhességet. De kitartás, meg lesz az eredménye ;)

26hetes pocakos

2008. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30.hétben járok. ugyanezek a tüneteim. Nagyon fáj, de csak pillanatnyi a fájdalom. Természetes azt mondta az orvosom, sőt a front erősitheti.
2008. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a 30. hétben vagyok, és nekem is ugyanez van kb a 20. hét óta. Nekem a doki azt mondta hogy valószinű nyom egy ideget a baba.

2008. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!