Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, baj van? Az AC,...

Kismamák, baj van? Az AC, vagyis haskörfogat 15mm kellene legyen, az én pocaklakómé 43 volt a 20. heti uh-n a többi méret méretei nagyjából átlagos. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 01:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: 150 mm, helyett csak 43 a haskörfogat.
2009. dec. 13. 01:37
 2/7 anonim ***** válasza:

doki mit mondott?

de ha meg akarsz nyugodni,és több szem többet lát alapom,menj el másik dokihoz is uh-ra...

remélem csal elmérte

2009. dec. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt le is írta, vagy csak mondta? Nem mondta, hogy valami gond lenne?
2009. dec. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég nehéz dekódolni a kérdést. Ha úgy érted, hogy 150 helyett 143, akkor nem baj. Nincs olyan szabály, hogy pontosan mekkorának kell lenni egy méretnek, egy -tól -ig sáv van, ha azon belül van, akkor normális. A 43-as AC-t így laikusként, látatlanban is kizártnak tartom. Ha tényleg az van a leleteden, akkor lehet, hogy csak elírás, és lemaradt az 1-es.
2009. dec. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy nem azt írták amit mértek.

Ha valóban csak 43 lenne, akkor szóltak volna vmit.

Lehet hogy úgy jártál mint én, hogy nekem se a KÖRFOGATOT mérték a hasnál, hanem az ÁTMÉRŐT!!! és az ugye nem ugyanaz!!!

2009. dec. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 43 lehetetlen. VAgy elmérték, vagy elírták.A 143 reális!
2009. dec. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is azt remélem, hogy csak elmérték. A szonográfus szerint egészséges, mozgékony baba, és nagy lesz. Azért hasonlítottam össze az interneten található adatokkal a méreteket, mert a nődoki, úgy tűnt, hogy túl sokáig és túl komolyan nézi, de nem mondott semmit, csak feltett az uh-ra. Aztán, azt mondta: jól van.

Remélem, hogy így igaz, de az este nagyon megíjedtem amikor rájöttem erre a durva eltérésre.

2009. dec. 13. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!