Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van külőnbség a petezsák és...

Van külőnbség a petezsák és az embrio méret közt? Mert a petezsákra 7mm-ert irtak, rá 2-hétre embriot irtak 5mm-est.6 hetes vgyok a baba 5mm-es ez jó vagy átlagos

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. A petezsák nagyobb hiszen abban van az embrió.
2009. jan. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Természetesen van. A petezsák a baba "lakása", nagyon korai terhességnél még nem látják benne a babát. Sokáig a babáknak az úgynevezett ülőmagasságát (leleten CRL) mérik, a buksijától a fenekéig. Ez neked most 5 mm, szerintem teljesen jó, ha sokkal nagyobb vagy kisebb lett volna, azt úgyis mondta volna a doki. Itt figyelemmel tudod kísérni a méreteket:


[link]

2009. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szió

hat hetesnek 5 mm es embrio szerintem tobb, mint jó, nekem 3 mm volt a pöttyöm :)

még mindig megvan az az uh felvetel, a petezsak termeszetesen nagyobb. ugy kepzeld el, hogy kis körszerű dologban pötty :) na, a nagyon kezdeti fazisban ugy nez ki. a kis körszerű dolog a petezsák, a pötty az embrió :)

2009. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kőszőnőm mindenkinek a megnyugtató hireket! Minden kismamának jó babavárást kivánok!
2009. jan. 22. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!