Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 176cm vagyok es 53+5 kg-nal...

176cm vagyok es 53+5 kg-nal tartok, szerintetek is soknak szamit ennyi hizas?

Figyelt kérdés
176cm vagyok es 53 kg-rol kezdtem a terhessegem. Most vagyok 16 hetes es 3 napos. 58 kg-ot mertek ma a korhazban. Elkuldott dietitian-hoz (nem tudom a magyar nevet) mert soknak tartja a sulygyarapodasom. Mondtam neki , en nem erzem soknak, foleg hogy nagyon alacsony testzsir szazalekkal indultam. Erre megkerdezte: ugye nem akarok 30 kilot hizni? Ezzel jol ramijesztett most. De miert hiznek annyit? Szerintetek nem normal, ha valaki vekony akkor tobbet szed fel az elejen?

2014. márc. 4. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
176 cm, 55 kg-val kezdtem, 68cal mentem szülni, 2-3 hónap alatt lement, most 53 vagyok.
2014. márc. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es te is mar az elso trimeszterben gyarapodasnak indultal igy rendesebben ugye? Vagy inkabb a kozepen-vegen?
2014. márc. 4. 00:22
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Én 165 cm és 53 kg voltam. Az első hetekben lement 3 kiló a hányástól. Ha azt számolom, hogy most 55 vagyok, akkor 5 kg jött vissza. Ha a kiindulási állapotot, akkor 2+ van. 18 hetes vagyok. Engem mindig azzal ijesztgetett a védőnő, hogy egyek rendesen, mert már hízni kéne. Szerintem ez ideális. Ugyanúgy és ugyanannyit eszem, mint előtte, nem vagyok kívánós.
2014. márc. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

én 160 cm-ről indultam, 53 kg-ról és pont 58 voltam 16 hetesen kb. és nekem úgy mondták ez normális :)


egyébként itt van egy nagyon jó kis kalkulátor, ami kb megmondja hogy hogy állsz most túlsúlyt tekintve, csak arra vigyázz, hogy a magasságot méterben kell megadni, tehát 1.76-ot írj.


[link]

2014. márc. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Azt irod a kórhàzban mértek...engem a kórhàzban rendszeresen 2.5 kg kb többnek mérnek főleg most télen rajtam a sok cucc,csizma stb...nem is foglalkozom vele!reggel még éhgyomorra ruha nélkül megmérem magam, mielőtt indulok a terhesgondozòba. Neked is ezt javaslom. 18 hetes vagyok 1.5 kg hiztam szerintük 4.5 ez van a kiskönyvemben(mert persze ezt irjak be)én meg ezen csak mosolygok.
2014. márc. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Most néztem a könyvem meg. 172 cm vagyok, 55 kg-val kezdtem. 15 hétre híztam 2 kg-ot, 19-re 5-öt. Semmiképpen nem aggódnék a helyedben, inkább örülnék, hogy az orvosom ilyen körültekintő. Most a 33-ban vagyok, 14 kg-nál járok. Gondolom terhességi cukorra küldött, nekem azért kellett előbb mennem, mert sok volt a magzatvizem, szerencsére minden rendben volt-van. Szimplán az is lehet, hogy nálatok mindenki vékony, viszont az elején többet hízik. Ha esetleg terhességi cukor, az sem tragédia, diétázni kell - megmondják mit és mennyit ehetsz, szülés után elmúlik. Kismama tornára jársz? Elképzelhető, hogy előtte sokat sportoltál, most meg nem? Szégyen ide, szégyen oda, én se előtte, se most. Majd szülés után :)
2014. márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Ha valaki alacsony testzsír százalékkal esik teherben, ott több hízás kellene, hogy egyensúlyban legyen.

Nekem sem 10 kilót kéne híznom, hanem legalább 15-öt.

160 centi vagyok 44 kilóval estem teherbe, most tartok 52-nél és 30 hetes terhes vagyok.

Itt egy súlykalkulátor, ha alultápláltként kezded (de csúnya szó:), mint én is, több hízás kellene:)

[link]

2014. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem sok.En most a 20. hetre elertem a +10 kilot,de egy par hete lelassult a hizas.Nem hinnem,hogy felszednel 30 kilot a vegere.

Kedves elso!Nem mindenki anorexias,akin nincsen tulsuly,vannak olyan emberek akiknek az egesz csaladjuk vekony.En pl 40 kilorol indultam (156 centi vagyok).Elotte barmit ehettem semmit nem hiztam evekig.

2014. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A tobbieknek pedig koszonom hogy megnyugtatattok es elmondtatok veletek hogy is volt/van. A kalkulatort kulon koszonom, hasznos dolog. Es igen, lehet a sok ruha is! MAjd inkabb merem en magam ugy mint te reggelente neha, es akkor latom magam mi is az igazi helyzet. Na meg neha siman megiszom 3 liter vizet, az sem mindegy milyen eloszlasban ittam mikor mertek. Es az is igaz, elotte tobbet mozogtam, most kicsit elhanyagoltam a sportot. Az elejen mert rosszul voltam sokat es nagyon faradt, mostanra meg elszoktam tole. De muszaj lesz belelendulni kicsit megint. :) Terhes tornara sem jarok, de szivesen kiprobalom. MEgkerdezem, hatha tudnak ajanlani vmi helyet a korhazban. Azert elmegyek, beszelek ezzel a taplalkozasi szakertovel, hamar ingyen van, hatha mesel valami erdekeset amit eddig meg nem tudtam. De nem aggodok ezen hala nektek. :) MEgyek eszem is egy jo kis szendvicset! Nagyon sok hasznos infot irtatok, nagyon koszonom megegyszer!
2014. márc. 4. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!