Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+5 hetes terhességnél 12...

6+5 hetes terhességnél 12 mm-es petezsák jón méretnek számít?

Figyelt kérdés

Embriót még nem láttak, utolsó mensi szerint 6 hét 5 napos vagyok, bár ovum 17.nap környékén volt ha ez számít.

Mikor alakul ki az embrió?


2014. febr. 3. 11:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

2 hét múlva már szívhang is lesz ha visszamész.

Boldog babavárás! :)

2014. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hàt én az én esetem tudom leirni én mensi szerint 5+5 hetesen voltam UH szerint 6+1 hetes és 10 mm volt a CRL es dobogott a szivecskéje. Nekünk hamarabb fogant lehet nâlad később.Mikor mész vissza?
2014. febr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hát uhra 2 hét mulva kel mennem,de most csütörtökön kell a dokimhoz visszamenni, 4+5 naposan voltam nála akkor 4 mmes volt. reméltem már mostanra lesz szivhang, de akkor csütörtökön is kb ugyanez lesz az eredmény
2014. febr. 3. 11:35
 4/17 anonim ***** válasza:
Én az első vizsgálatra is csak 7+6 hetesen mentem el, de akkor már 17 mm-es embrió volt és gyönyörű szívhang.
2014. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem is csak sokára látszott, mikor először voltam barnázás miatt pozitív teszt után, 4 hetesen még nem látta a petezsákot az orvos. 5+3 hetesen 5,9 x 4,0 mm es petezsák volt. 6+3 napos papíromon volt először látható embrió, még szívműködés nem volt egyértelmű. 7 hetesen volt szívhang. Szerintem még simán lehet a következő UH-n embrió, pláne ha késői peteérésből estél teherbe. Nekem az első hetekben 5 napos lemaradásban volt az utolsó menstruációhoz képest, a 13. héten érte utol a terhességi kort a baba.
2014. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Énis barnázás miatt voltam korán dokinál,azota 2x ügyeleten, de azon kivül h kiirtak táppénzre és pihennem kell, semmit nem adtak/ mondtak.

Köszönöm az eddigi válaszokat, kicsit megnyugtato, valoban késöbb fogant, de már ugy várom h kegyen szivhang :)

2014. febr. 3. 12:13
 7/17 anonim ***** válasza:
jó méret, de ilyenkor még nem nagyon van jó vagy rossz méret, mert még általában azt sem tudják megállapítani, pontosan mennyi idős, ha csak nem tudod 100%-ra a fogantatást. Nekem pl azt hitték 6 hetesen, hogy 7+5 hetes vagyok, aztán valahol a 11. hét környékén derült ki hogy egy jó héttel később fogant, hosszabb ciklus és hosszabb peteérés miatt. egyébként nekem a 6 hetes uh-n 20 mm-es petezsák volt, embriót először a 8 hetesen láttak.
2014. febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A beágyazódástól számítva, kb a 21. napon indul be a szívcső pulzálás. Drukk neked!:)
2014. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
azt hiszem megint elkövettem azt a hibát h tul sokat olvastam az interneten....mostmár parázok. Mennyi idő mig az embrió kialakul? lassan 7 hetes leszek,de még szikhólyag sincs...csütörtökön kell mennem a magándokihoz, nemsok esély van rá,h addig legyen valami,ugye?
2014. febr. 3. 15:20
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem akar paràztatni,menj el a dokihoz, ott kiderül...miért irjunk rossz dolgokat??
2014. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!