Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+5 hetes terhességnél 12...

6+5 hetes terhességnél 12 mm-es petezsák jón méretnek számít?

Figyelt kérdés

Embriót még nem láttak, utolsó mensi szerint 6 hét 5 napos vagyok, bár ovum 17.nap környékén volt ha ez számít.

Mikor alakul ki az embrió?


2014. febr. 3. 11:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nekem szikhólyagot még 8 hetesen sem látott, nem azért mert nem volt, hanem mert az sztkban olyan gyenge minőségű az UH, hogy örült hogy a petezsákot látja. Embriót is csak 8 hetesen látott.
2014. febr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak. Simán lehet, hogy ott van, csak annyira gyenge a gép, amivel néztek, hogy még nem látta a doki, vagy annyira nem is kereste. Ilyenkor úgy vannak vele, ha van embrió, akkor ott lesz még egy hét múlva is és könnyebb lesz látni. Minek vacakoljanak vele, meg keressék percekig. Ha pedig nincs ott, akkor lehet, hogy kell neki egy kis idő. Amíg az orvos nem mondja, hogy aggodalomra van okod, addig nincs. Ráérsz idegeskedni.
2014. febr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
tény h nemigen keresgéltek semmit,azért voltam uh-n mert rózsaszines folyásom van. Szval inkább azt mondta nincs hematóma,nem látja h onnan jönne a vérzés. csak én azt hittem,h ha már látszik a "nagy" petezsák, akkor ha van benne vlmi azt már nem kell keresgélni :) de akkor ugy tünik tévedtem :)
2014. febr. 4. 11:04
 14/17 anonim ***** válasza:
nekem is volt folyásom, rózsaszínes, barnás, a 10. hét környékén, 2 napot feküdtem és elmúlt. Próbálj most te is pihenni.
2014. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
pihenek, de nem mulik sajnos :/ már az elejétől fogva van mindig valami,elég érdekes h 3 doki nem foglalkozik vele, mondván majd a természet dönt... :(
2014. febr. 4. 15:48
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a fejlemény azóta?
2014. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 jm-uk válasza:
Szia, mi lett veled? En most vagyok ugy mint te... 6 hetes + 1, de csak 12 mm petezsak lathato. Utanaolvastam es idegeskedem.... Az orvos nem mondott mast, csak, h nagyon korai meg latni barmit is! Borzaszto ez a varakozas
2016. márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!