Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek van vmilyen háziállata? Nekem vadászgörim van. Kevesebbet nyúltok hozzá, vagy ugyanannyit játszotok vele? (a kézmosást tudom)

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 16:26
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Esetleg van olyan köztetek aki elkapott vmit a háziállatától terhessége alatt?
2009. dec. 12. 16:27
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem ritkaság, mert valahogy ez érződik a kérdésedből. Majdnem mindenkinek van valamilyen állata.

Nem, nincs senki az ismerőseim közül akinek baja lett volna terhesen az állatoktól. Én is állatok között nőttem fel és egészséges vagyok. Megértem hogy ilyenkor sok idő a gyerek, de nem tartom helyesnek ha ezért a tehetetlen, ártatlan állat hiányt szenved valamiben (itt azért súlyosabb dologra gondolok mint hpgy 3 óra helyett csak 1,5 jut rá). Ha bizonyítottan lehet belőle valami probléma akkor alap, hogy felelős, jó gazdát keresünk neki.

2009. dec. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Imádom őket (kettő van) ők az életeim. Télem amúgy is kevesebb foglalkozást igényelnek mert sokat alszanak. Ma reggelre az egyik görim nagyon rosszul volt és gyorsan dokihoz vittem és igaz nem tudta megmondani mi baja, de nem nagyon bíztatott. Adott neki egy szurit és mondta hogy reméli reggel még eltudom vinni a köv. szurira. Nagyon kivagyok, mert 5 éve elvetéltem egyszer és azért vettük meg először Őt. Mintha a gyerekem lenne. Csak most azon filóztam ha ő ilyen beteg nem kaphatok e tőle el vmit. Most gumikesztyűvel nyúlok hozzá.
2009. dec. 12. 16:45
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia .Nehiszem hogy elkapnál tőlük valamilyen betegségrt ha rendesen be vannak oltva,meg ha nem esznek nyers húst mert akkor más a helyzet,ugyanis a nyers husban lévő korokozók problémát okozhatnak.Nekem is voltak görényeimde sajnos már nincsenek meg.most rengetek papagájunk van meg 2 kutyunk,de bevallom hogy a madarakat én is kerülöm amennire muszály.De ha igazán óvatos vagy és sűrűn mosol kezet nemlehetsemmi baj.

20km

2009. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem kiskutyám van, én ugyan úgy simogattam és mivel kutyakozmetikus vagyok, még fodrászoltam is havonta. Csak idegen kutyákat nem vállaltam, mert nem ismerem a körülményeit. Aztán amikor megszületett a fiam, akkor az első 2 hónapban elkülönítettem őket, csak annyira, hogy nem mehetett be abba szobába, de első nap megmutattuk neki a babát, mert akkor valaki azt ajánlotta, hogy ne aludjanak egy szobában. De utána már együtt nőttek fel :) Most viszont, jön a második bébi és nem tartom szükségesnek, hogy újra kizárjam a szobából, sőt a gyerekszobában van a kis helye és marad is :)
2009. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nekünk kutyánk van. Lehet, hogy elfogult vagyok, de a saját kutyámnál legalább tudom, hogy mit evett, mit ivott, mikor hova tette a mancsát (a fél szemem folyton rajta van), így kis túlzással úgy vélem, az utcán, a munkahelyen, a tömegközlekedésen, bárhol bármit könnyebben elkaphatok mint egy olyan kutyától, aki állandóan az én vagy a férjem felügyelete alatt van. Ugyanúgy simogatom, mint eddig, és ugyanúgy mosok kezet utána, mint eddig.

33 hetes kismami

2009. dec. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem macskám van, én annyi óvintézkedést tettem amikor várandós voltam, hogy a párom cserélte az almot, és nem simiztem olyan sokat, a puszilgatását meg teljesen mellőztem. Nem lett semmi gond.
2009. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az almot nekem kell cserélni(persze gumikesztyűben), mert a párom kint dolgozik külföldön.
2009. dec. 13. 09:17
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Szia!16 hetes vok,nekem van egy kis kutyim,akivel eggyütt aludtam kb6 évig!1,5 éve sajna már nem,mert a férjemmel amikor összejöttem,neki ez nem tetszett!Pedig hát tök tiszta volt,kozmetikushoz járattam meg minden!De igazábol ezt meg kelett tennem,mert terhes vok!De ugyan úgy simizem most is,csak az ölembe nem veszem!!!
2009. dec. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Egy rossz kis kutyánk van, ez benn lakik a házban velünk, annak ellenére hogy kertes ház sajnos így lett szoktatva. Kiszaladgál persze az udvarra, utcára, aztán jön be a piszkos kis pracliaival. Sajnos nem tudok ellene tenni, szülőknél lakunk, az övék a kutyus, nem szólhatok bele. Annyit kértem hogy a macskát ne engedjék be mert hallottam róla hogy ez veszélyes lehet és a miénk sajnos bepiszkít ha benn van, de nem foglalkoznak vele ugyanúgy bejár a macska mint eddig, ráadásul ott tesped a holmijaimon, néha rajtakapom néha csak a szőrt fedezem fel. Mivel nincs saját lakásunk nem tehetek semmit, bízom benne hogy nem kapunk el semmit.

29 h km

2009. dec. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!