Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom azt mondta, nem...

A párom azt mondta, nem kíván, mert a gyereke a hasamban van. A szívem szakad meg, úgy fáj! Biztos érzékeny is vagyok, de fél évig most még ez lesz? Nem enged beszélni róla. Úgy bánt, órák óta sírok.

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 13:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ezt én irtam ki, ugyanez volt a baj nálunk is.Azota megoldodott nagyjábol a probléma.



http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2009. dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk én nem is kívánom, de benne lennék, hogy azért ő se szenvedjen hiányt, de nem akarja, bár rajtam még egyáltalán nem lászik a terhesség. Szerencsére tudtunk róla beszélni mi sokáig vártunk a babára amit ő is nagyon szeretett volna, iszonyatos boldogok voltunka mikor kiderült, hogy összejött és azóta nagyon aggódik, hogy minden rendben legyen és nem tudná elviselni ha emiatt lenne valami gond, vagy ha nem emiatt akkor sem tudná kiverni a fejéből hogy ez is közrejátszott. De ez így van jól hiszen ez egy izgalmas új dolgo az életünkben és látom rajta hogy nagyon agódik, hogy melegen öltöztem-e, látom rajta az érdeklődést, simogatja már most a hasam és jön velem az orvoshoz. Ez az ő életében is egy csoda, az orális dolgokat pedig azért hagyagoljuk most egy kicsit mert sajnál, hogy elég sokat vagyok rosszul, és még hozzá fáradt is vagyok. De nem szabad eröltetni a dolgot.

2009. dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak félt, bár ha így mondta, nem csodálom, hogy rosszul esett. Nálunk akkor volt a fordulópont, mikor elmentünk a 12. hetes uh-ra, és meglátta a babát. Szerintem akkor "esett le", hogy tényleg van ott Valaki. De az én férjem megmondta, hogy fél, hogy valami baja lesz a babának, hiába mondtam hogy hülyeség, végül feladtam.
2009. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Normálisan mondta nekem is és szeretget egyfolytában , de ennyi. Próbálkoztam, feladtam. Ez van :( Attól még szeret, csak rossz érzés nekem nagyon!
2009. dec. 11. 22:43
 15/19 anonim ***** válasza:

Tegnap 13:35-ös vagyok. Remélem már megnyugodtál és átgondoltad a dolgokat, hogy ez nem ellened szól. Eleinte nekem is rossz volt egy kicsit, de belegondoltam és rájöttem, hogy ha férfi lennék és az én babám lenne ott bent és sem tudnék önfeledten szeretkezni a párommal, akármennyire szeretem. Azóta olyan sok kérdést olvastam, hogy szex után volt aki görcsölt, vérezgetett...és rájöttem, hogy nem is annyira fontos, mert én biztos, hogy nagyon megijednék még egy kicsi barnázgatástól is (eddig, 34 hét alatt nem volt), ha a szextől volt, ha nem...

Minden jót Neked, élvezd ki a babavárás minden pillanatát, szeretgesd a férjedet sokat és ha ő is ezt teszi, akkor hidd el nincs semmi gond!(-:

2009. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Tündér vagy, köszönöm! Aranyos velem és mindent megtesz értem. Elég fiatal a mi kapcsolatunk, talán ezért is aggódom ezen. Ha egy 6 éves kapcsolatba esek teherbe, biztosan én is lazábban fogom fel. De úgy gondolom, tényleg nem ezen fog múlni a boldogságunk. Köszönöm Neked mégegyszer! Könnyű szülést és sok boldogságot!! :)
2009. dec. 12. 21:38
 17/19 anonim ***** válasza:
58%
Inkább az a nagyobb baj hogy nem enged beszélni róla.... a szexhiányt el lehet viselni de a kommunikáció hiányára könnyen rámehet a kapcsolat:(
2009. dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 edus83 ***** válasza:
Megértelek én is így vagyok:((!!!!Szeretget engem is de azon kívül semmi:((!!SŐTT már azt sem akarja,hogy én csináljak neki bármit is!!!!!!!!Remélem meg változik,ha meg szülünk:))!!!!!!!!!!!!
2009. dec. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ohh, a belinkelt kérdésnél én vagyok az első válaszoló. Elolvastam mit írtam...hát igen, nálunk is ez volt. Nem is szexeltünk egyszer sem amikor már elkezdett nőni a pocakom. Ő nem akarta. Utólag azt mondta, hogy ha fiú lett volna jobban lett volna kedve hozzá. Ebben az a logika, hogy neki olyan lett volna mintha a saját kislányát...értitek. Furák ezek a hapsik! Különben én is megértem a férjem mert szerintem én se nagyon kívánnám őt ha terhes lenne. :p Tényleg, azért mégis csak ott van a baba meg minden... Csak nekünk rossz mert a vágy meg ugyanúgy meg van. Hmm...

Azóta se szexelünk sokat mert estére még mindig hulla vagyok, nappal meg mindig van más teendő amíg a baba alszik. Épp a napokban mondta, hogy neki most már hiányzik és találjunk ki valamit, hogy működjön a dolog. Úgyhogy most majd kitalálunk valamit. :p

2009. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!