Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom azt mondta, nem...

A párom azt mondta, nem kíván, mert a gyereke a hasamban van. A szívem szakad meg, úgy fáj! Biztos érzékeny is vagyok, de fél évig most még ez lesz? Nem enged beszélni róla. Úgy bánt, órák óta sírok.

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 13:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Háát sajna ez nálunk fordítva van...ééén nem kívánom ŐT,és a szexet!:(

A közösülést lehet azért nem akarja,mert fél hogy megnyomja a pocidat!Nincs benne a párod egy kis orális játékban?Akkor a pocid sincs annyira szem előtt...olyan sok mód van arra hogy elmenjetek!:)Dumáljátok meg!!!

2009. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Azt azért jó lenne tudni hogy vsak a gyereket félti vagy valami más van a háttérbe.Már ne is haragudj de ha valaki szeret valakit úgy is kívánja ha terhes

3 hónapos kislány anyukája

2009. dec. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Szereti a babát és félti. Végül is érthető, hogy idegenkedik attól, hogy ott "bökdössön". Próbáld meg rávenni, hogy addig simogatással, nyalogatással elégítsen ki.
2009. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Azért ne ijedj meg nagyon!! Igenis van normális férfi aki szereti az asszonyt meg a gyereket is, mégis mikor terhes a felesége akkor valahogy nem jön össze neki, mert fél, szorong vagy egyéb más gátlása van a terhességgel kapcsolatban.

A barátnőm férje is ilyen és 2 gyerkőcük van és mindkettőnél igy voltak, de mindkettő után teljesen normálisan visszatért a szex miután megszült a barátnőm.

Persze ha te meg szeretnéd akkor rossz érzés lehet várni addig amíg meg nem szülsz, de ki lehet bírni (ha muszáj).

2009. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Ne ess kétségbe, az én férjem is ilyen, ő sem nézett rám, amióta tudja, hogy terhes vagyok. Mondjuk nekünk nem is szabad, de tiltás nélkül sem lenne hajlandó, ez biztos. Nincs ezzel szerintem semmi gond, ki lehet ezt bírni. Én azt gondolom, hogy nem csak a mi lelkivilágunk, hanem a övék is fontos. Nekem már igen nagy a pocakom, a férjem jókat símogatja, puszilgatja, beszélget a lányával...hát ez minden csak nem erotikus

:-) De látom rajta, hogy imád minkettőnket!

Sokkal rosszabb lenne, ha éppen eröltetné, és neked nem esne jól.

Ezért ne sírj, majd utána rendben lesz minden!

Minden jót!

(31. hetes mami)

2009. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%

Tényleg borzasztó érzés lehet, hogy terhesen nem talál kívánatosnak... Az elutasítottság rettenetes lehet.


Ráadásul még nem is akar beszélni róla... Megérdemelne egy erényövet magára, hogy ha már veled nem hancúrozik, saját magának se "intézhesse el" a dolgokat.

2009. dec. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Nemrég volt egy hasonló kérdés, és a váalszokból kiderült, hogy nem csak ti vagytok ezzel így. Többek között én is így jártam, amikor már látszott a hasam, a párom nem akarta, de ő sem tudott róla beszélni. De ezért ne sírj, szeret ő téged, ez a lényeg, hát ilyen bolondok a pasik, nem tudsz mit tenni. (barátnőm férjének csak a kislánynál nem ment, a kisfiúnál igen :)) ilyen is van.
2009. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk sincs ez másként, ne aggódj! Ez nem jelenti azt, hogy nem szeret benneteket, sőt, nagyon félt titeket. Az én férjem is nagyon félt minket, meg gondolom zavarja a baba a pocakomban, de egy percig sem éreztem az elmúlt szex nélküli kb.20 hétben, hogy ne szeretne. Sokszor görcsölgettem esténként, éjszaka az elmúlt időszakban, nem is csodálom, hogy inkább nem közeledett, nehogy baj legyen belőle. Igazán nálunk ez azért nem nagy gond, mert annyira én sem vagyok rádurranva a témára.( Nem igazán tudnék teljesen oda koncentrálni.)Aztán a 29. héten elmentünk dokihoz és rövidült a méhszáj, azóta már nyílt is, tehát egyébként sem nagyon javasolt. Amint újból lehet szexelni úgy, hogy mindketten 100%-osan egymásra és magunkra tudunk koncentrálni, biztos vagyok benne, hogy nem lesz gond közöttünk. elfogadtuk, hogy ez egy ilyen időszak, ami semmit nem változtat az érzéseinken. 34 hetes kismami
2009. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

kicsit bunkón közölte a férjed, és hogy nem hajlandó beszélni róla, az roppant önző dolog is!!!!

és megalázó.

ne sírj, hátha változik!

de azért add tudtára, hogy ez neked nagyon rosszul esik( és nem a szex miatt)

2009. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

A párod egy önző alak.

Nem azért, mert nem fektet le. Azért, mert attól, hogy ő most hisztizik, mert nehezen fogadja el a saját magában feltámadt érzését, még téged sem vígasztal. Na, ez kiveri nálam a biztosítékot... :S

Bocs, ha nem segítettem...

2009. dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!