Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliai kismamak hol lehet...

Angliai kismamak hol lehet babakocsit venni 3 funkciosat olcson, esetleg nagyker valahol?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész ki a Carboot piacra? Szinte fillérekért veszel,és van amelyik olyan mintha új lenne..Érdemes oda kinézned!El se hinnéd,hogy mennyi baba cuccot árulnak pár pennyért!!
2009. dec. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elso valaszadonak. Baratnom ott vette 40 fontert, nagyon jo allapotban, meg hordozot, kisernyot, esovedot, labzsakot is adtak hozza ezert a penzert. Pontosan nem tudom hany funkcios de Graco a markaja. Tenleg nagyon jo allapotban van. Kengurut is ott vett 12 fontert vadi ujjat viszintesen es fuggolegesen is hasznalhato. Tenleg Isteni cuccok vannak fillerekert es nagyon jo allapotba. Az Angolok nem hordjak tobb generacion at. Egy gyerkoc hasznalja aztan veszik az ujat a masodiknak. Tenleg nezz korul, megeri.
2009. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elso 2 javaslat jo, de legalabbis abban a varosban ahol en lakom, csak maj 1-tol szept 30-ig van carbooth. En a kislanyomnak az Argos-ban vettem. Szerintem ott is jo aron vannak, ha a babad nem varja ki a tavaszt, amig lesz carbooth. :-)))
2009. dec. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Akkor én szerencsés vagyok mert ahol én lakom egész évben van:)
2009. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi csajok nagy segitseg volt. BOLDOG KARACSONYT Mindenkinek!
2009. dec. 15. 12:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!