Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik jobb kórház? A Kerepest...

Melyik jobb kórház? A Kerepestarcsai, vagy a Váci?

Figyelt kérdés
32hetes vagyok és még nincs fogadott orvosom!igazából nem is lesz!két lehetőségem van Kerepes,vagy Vác!ha a mentő visz,akkor Kerepesre de nem tudom be e feküdjek elöre,hogy ha Vácon akarok szülni??tehát hol jobb szülni?velem is rendesen fognak bánni,mert nincs orvosom?
2008. júl. 21. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Vácon szültem fogadott doki nélkül.Rendesek voltak a dokik,ráadásul egy jó szülészt fogtam ki szüléshez,de amúgy is könnyű szülés volt.De az orvosok nagyrészét ismerem,azt hiszem csak a nővel nem találkoztam eddig,mindenkivel maximálisan meg vagyok elégedve.

A csecsemősöknél 24 órás room in van,annyi az egész,hogy sokat méricskélik,minden szopikor.A látogató folyosó az ablakok alatt van,és ha jó idő van,akkor elég nehéz pihenni,mert boldog-boldogtalan ott tobzódik.A szoptatásban kézségesen segítenek,megmutatják,hogy hogyan kell ápolni a babát.A csecsemősök között van tündéri és van hárpia,de ez mindenhol így megy.Én sem tudnék egész nap mosolyogni,ha 20 gyerek ordítana egyszerre.

A szülésznők,ha nincs fogadott,akkor hagynak egyedül vajúdni,vagy csak én jártam így(?) hajnali 2től ott voltam.De amikor már ott voltam nem is voltam nagyon kommunikatív.Akiket megismertem,talán egy kivétellel nagyon rendesek,kedvesek voltak.Az az egy,meg mint egy SS tiszt:)De van egy csomó másik is.

Ha van,aki bevigyen szüléskor,akkor nyugodtan mehetsz Vácra.A szülés nem úgy indul,hogy azonnal mentő.Onnét,hogy tudod,hogy te hamarosan szülni fogsz,még jónéhány óra a vége.Kerepest nem ismerem.

Ha valami részletes kérdésed lenne írj mailt!

2008. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én Kistarcsán szültem 11 hete, nem volt fogadott orvosom, sem szülésznőm. Mégis határtalan rendes volt mindkettő. Ami nem tetszett, az a kórtermek!! Szűkösek, legalább 100 éves ágyakkal, undorító padlózattal.. A szülőszobák első osztályúak, de megmondom őszintén nem az volt a fontos akkor! Az első gyermekem Hatvanban szültem, de ott nagyon klassz volt minden. A Vácit nem ismerem, de nyugodtan elmehetsz szétnézni Kistarcsán is és Vácon is megnézhetsz mindent, azután eldöntheted hol lenne jobb, kérsz időpontot és körbevezetnek.
2008. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi Kistarcsára járunk szülésfelkészítésre, a következő augusztus 5-én lesz 3 órakor. Ilyen alkalommal körbevezettek a szülészeten is, a szülőszobák nagyon modernül felújítottak, egyágyasak,van kád, labda, szék amin vajúdhatsz és bent lehet veled valaki. Az osztályra már nem mentünk el, mert én nem ott fogok szülni, de egy ismerősöm azt mondta az alapítványi szobák nagyon szépek, ott szintén egyedül lehetsz, néhány ezer forint naponta, de nem tudod előre lefoglalni, a normál szobákról viszont azt mondják hogy elég gáz, és csak közös mosdó és zuhanyzó van a folyosón, és ha jól tudom a szobák 6 ágyasak. Két szülésznővel és két orvossal találkoztunk eddig, mindannyian szimpatikusak voltak, és elég modern felfogásúak, hagyják, hogy elmondd, hogy mit szeretnél, mi a jó neked.
2008. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én Tarcsán szültem 3.5 hete. Nem volt fogadott orvosom, sem pedig szülésznőm. A szülőszobák kulturáltak, a szülésznők és az ügyeletes doktornő is rendes volt. A kórtermek nem hyper szuperek, de lehet menni 2 ágyas illetve 1 ágyas szobába jó pénzé.
2008. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!