Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés szempontjából melyik...

Szülés szempontjából melyik kórház jobb? A Sote II vagy a Máv kórház, ami most ÁEK?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket, ha valamelyikkel van tapasztalatotok, írjatok!

Az ÁEK-tól picit tartok, mert ott állítólag nagy volt a zsúfoltság, nem tudom ez általános-e ott.

De régebben ott jobbak voltak a kórházi szobák, babázási lehetőségek, mint a Sotén.


2009. febr. 12. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Decemberben szültem ÁEK-ban. Szülészet nagyon jó, a kórterem nagyon rossz, legalább is nekem nagyon negatív tapasztalataim vannak róla. (csecsemősök és a nővérek szörnyűek)

Zsúfoltság valóban nagy, de szerintem ez majdnem mindegyik kórházra igaz, nem?

Szóval nekem nem jött be. De ez csak egy vélemény! Kiváncsi vagyok másoknak hogyan jött be az ÁEK...

2009. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A SOTE-t nem tudom de az ÁEK pont olyan amilyennek leírtad. Nagyon szuper minden főleg a szülőszoba meg az ottani ellátás (nekem ez volt a legfontosabb) viszont sokan vagyunk.
2009. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Egy másik kérdésre ezeket a válaszokat írtam császárosként. Ha még van kérdésed, nyugodtan írd meg.

Bár ez leginkább a "mit kell vinni" témáról szól, de írtam az általános dolgokról is.

Amúgy a koraszülött babáknak sztem a legjobb a Sote II. Nagyon profik a csecsemősök és nekem az EDA-t is igen szakszerűen adta be az aneszteziológus.

De az ÁEK is nagyon jó, ott sajnos csak missed AB miatt voltam.

2009. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok ismét.

A SOTE-n a szülőszoba nagyon szép, kényelmes és modern. A szobák már nem annyira.

2009. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!