Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a terhességi hetekről...

Ha a terhességi hetekről olvastok akkor, hogy nézitek? 31+3 hét. Akkor az a 31. hét (tudom a doki így nézi) vagy 32. hét? Mivel a 31-et már betöltötted? ( a védőnő és a naptár így írja)

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
31+3=betöltött 31. hét utáni harmadik nap. Ez már a 32. hétben van, amit még nem töltöttél be.
2009. dec. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a neten mikor ela olvasom hogy mi vonatkozik erre hétre, akkor azt a hetet olvasom amiben éppen bennevagyok, ebben az esetben a 32.-et! :)

Ha doki kérdezi akkor 31 hetes vagy, hiszen ezen már túl vagy, de amikor az ilyen fejlődéses dolgokat olvasom, akkor azt a hetet szoktam amit éppen töltök! :)

2009. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindig a betöltött hetet kell mondani, illetve annyi idős vagy. Nekem egy orvos magyarázta el egyszerűen: Akkor vagyunk 1 évesek, amikor betöltjük azt. Végül is igaza van. Meg egyébként sem érdemes kavarni, mert a vizsgálatok is ehhez vannak igazítva.

(30+4 hetes)

2009. dec. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!