Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok és szurkál a...

17 hetes vagyok és szurkál a petefészkembe. Felfázva tuti nem vagyok, viszont eléggé fáj a szurka. Főleg reggel érzem. Ez normális? Csak a szalagok nyúlnak?

Figyelt kérdés
Ennyire még sosem éreztem a szurkálást.
2009. dec. 8. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha oldalt fáj, akkor nem a petefészked az, hanem a m éhtartó szalagjaid nyúlnak. Ez meg normális.


De biztosat csak a nődoki tud mondani. Ha bizonytalan vagy abban, hogy mi történik veled, hívd fel vagy menj el hozzá vizsgálatra.

2009. dec. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag most kezd igazán nőni a baba. A gyerek a méhben van, nem a petefészekben, tehát ha az szúr, akkor az nem jelenthet gondot. (tudom, hogy tudod hol van a gyerek, csak kifejtettem mire gondolok:) )

Én borzasztó hasfájós vagyok, mindenem fáj, feszít, szorít, ha tüsszentek begörcsöl, szóval eléggé ki vagyok. (persze ez legyen a legnagyobb bajom) A babám jól van, tegnap pillantott rá az orvosom uh-val, tehát ezek a hasfájások normálisak, eltérés nem volt. :)

2009. dec. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is így van, van, hogy jajjgatok is miatta... :S

15,5 hetes

2009. dec. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
komolyan 17 hetesen mar tudsz irni???szerintem ez kamu kerdes...
2009. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó. Szerintem kerüld ezt a kérdést. Írj inkább a depresszió rovatba!

Első terhességem és nem tudom mi az ami jó és mi az ami rossz érzés lehet a pocimban. Ha ez neked fáj akkor tényleg lelki sérült vagy!

2009. dec. 8. 13:29
 6/6 A kérdező kommentje:
És rajtad kívül tuti mindenki tudja hogy nem én vagyok 17 hetes hanem a terhességem.
2009. dec. 8. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!