Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jahn Ferenc Délpesti és Sote...

Jahn Ferenc Délpesti és Sote 1 koraszülött osztályokról van valakinek infója?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A délpestit most újították fel. Én ott szültem egyágyasban voltam, meg voltam elégedve :)
2014. febr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Már elég régi a kérdés, de hátha mást is érdekel.


Sote 1 III.szintü koraszülött osztály, tehát az egész pici babákat is ellátja, tartós gépi lélegeztetést végez. Elég nagy osztály, szigorú szabályokkal. Épp ezért picit rideg, de mindent a gyerekért tesznek. Itt nem látnak el más korházban született babát, viszont ha teltház van náluk a jobban levőket kihelyezik a lakhelyükhöz közelebbi intézménybe.

Jahn Ferenc II.szintü koraszülött osztály, tehát egész pici babákat nem látnak el és csak átmenetileg alkalmazhatnak lélegeztetést. Kicsi osztály, családias, nyitottabb, anyukák ott lakhatnak anyaszobákban. Fogadnak más kórházból újszülöttről és koraszülöttről is gyerekeket.

2014. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!