Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes vagyok fáj a fejem...

13 hetes vagyok fáj a fejem egész nap, milyen gyóyszert vehetek be?

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Nekem akkor volt ilyen, amikor nem ittam eleget. Növeld a folyadékbeviteled, min. 3 liter kell egy napra! Ellenőrizd a vérnyomásod is gyakran. Gyógyszert ne vegyél be, derítsd ki a fájdalom okát!
2014. febr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Paracetamol tartalmúakat nyugodtan be lehet venni. Pl. Panadol, Benuron, Nurofen, Rubophen stb.
2014. febr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vérnyomásomat mértem, teljesen rendben van. Sajnos reggel óta érzem, vleg a front miatt van.
2014. febr. 9. 14:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem anno azt mondta az orvos,hogy algopyrint nyugodtan be lehet venni alkalmankent.En nem is egyszer szedtem be a terhesseg alatt es nem volt belole semmi gond.De nyilvan azert napi szinten nem ajanlott.
2014. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vegyél be nyugodtan algopirint. Én is azt kaptam ,ha fájt a fejem terhesen, szoptatás alatt is.
2014. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fél algopirin nekem mehetet orvos és gyógyszerés engedélyével is.

Szóval azt lehet.

2014. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is sűrűn fáj mostanában a front miatt, ha már nagyon nem birom, egy Panadolt veszek be.
2014. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
10-20 hét között nekem is rengeteget fájt a fejem, pedig nem vagyok fejfájós. Nekem a szülésznőm a Paramax Rapaidot mondta, mert abban még a leírásban is engedik, hogy kismama bevegye. De paracetamolt lehet be venni mást is, de én ezt mertem csak szedni. Sok folyadék, rendszeres apró kajálás és sok sok pihenés is segített.
2014. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is szokott fájni a fejem ha jön a meleg front sok folyadék és iszok egy 3in1-ben nescafe kavarós kávét az mindig hat, inkább mint gyógyszert vegyek be, a dokim se ajánlotta!
2014. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak azt amit az orvosod ajánl/felír a terhességed alatt.
2014. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!