Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. hét "alatt" oltatni H1N1...

12. hét "alatt" oltatni H1N1 ellen?

Figyelt kérdés
10 hetes terhes vagyok, ma a nőgyógyászom azt mondta, mindenépp oltassam be magam még a 12. hét előtt!!!! Lehetőleg még a héten!! Szerintetek nem károsítja a fejlődésben lévő babámat????
2009. dec. 7. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem merném.
2009. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Az én környezetemben minden kismama beoltatta magát. A hiradót nézed? A legnagyobb kockázatban a kismamák vannak.

52/F

2009. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy hülyeség itt megkérdezni? A nőgyógyászodnak sincsen fogalma az egészről, csak annyit amennyit a hírekben hall, az itteni emberek meg főleg nem tudnak semmit.


Erről esetleg egy virológus professzort kéne megkérdezni, voltak is ketten tegnap az Estében (meg egy nőgyógyász is), és azt mondták, hogy feltétlenül beoltatnának minden kismamát.

2009. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy a legnagyobb veszélyben a kismamák vannak:-((( Félek is, és nem tudom mit csináljak!! Tudom itt is mint mindenhol megoszlanak a vélemyények.

De én olyan kismamát keresnék aki a 12 hét előtt beoltatta magát, és semmi baja nem volt, gondolok itt a mellékhatásra a magas lázra..... na és a babára

2009. dec. 7. 20:37
 5/12 anonim ***** válasza:
és ha azt mondják oltass akkor oltatni fogsz mert mi azt mondjuk?jesus
2009. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem az orvos sem a védőnő nem javasolja egyáltalán. A barátnőmnek azt mondták, hogy a 12. hét elött be ne oltassa magát. Mivel én is bizonytalan vagyok az oltásban utánna jártam. Letöltöttem a betegtájékoztatóját az oltásnak és megtaláltam azt a kiadványt is amitt az orvosoknak és egyéb illetékeseknek küldtek el. Higany és alumínium is van benne. Terheseken nem vizsgálták. Az eddigi 600 kórházba kerültből összesen 12 terhes nő és tizenegynéhány kisgyerek van.(pedig ők a legveszélyeztetettebbek) Ill. nincs egyenlőre több áldozata, mint bármelyik másik influenzának. Tegnap a hírekben mondták, hogy az oltóanyag gyár egyik tulajdonosa politikus. Na szóval erről ennyit! Én inkább az immunrendszeremet próbálom meg felturbózni. Vettem maszkot a bkv-ra és egyéb nyüzgős helyekre és tele vagyok alkoholos tisztítókendőkkel. De mivel ennyi ellentmondás van az ügy mögött a döntést mindenkinek saját magának kell meghoznia. Hogy mi lesz a jobb azt szerintem csak pár év múlva tudjuk meg, mert ha a higany és alu. nem méregtelenedik ki akkor komolyabb betegségeket okazhat, mint az influenza.
2009. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9hetes terhes vagyok, és nagyon tanácstalan. Ha elmúltam volna 12 hetes, akk beoltatnám magam, de így??? Más oltást sem adtak be soha 12. hét előtt.. Nővérem barátja főorvos egy korházban, kimondottan tiltja. Más orvos szerint meg kéne. Most mit tegyek, Azt hiszem én kivárom ezt a 4 hetet, és utána adatom be.
2009. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Azt a média miért nem mondja be, hogy már hányan kigyógyultak az influenzából? Egyik ismerősöm elkapta a h1n1-et és 4 nap alatt kifeküdte, az orvosnál voltak egy csómóan ugyanígy.
2009. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Holnap oltatok!!!


[link]

2009. dec. 8. 09:23
 10/12 anonim ***** válasza:

"Sportolo vagyok elég sok edzöt ismerek itthon,többek között Dr. Verrasztó Zoltán Urat is (1980 Moszka olimpiai ezüst),aki a 4 héttel ezelötti rövidpályás országos bajnokságon személyesen mondta el,hogy a magyar vakcina ugy szar,ahogy van. Az indoklása az volt,hogy olyan összetevöi vannak,amik ugyan a h1n1 virust elpusztitják,de az összes többit ami a szervezetedbe lappang felerösítik!!! Miért? Hogy ujra vissza kelljen menjed és perkálhass. Magyarország,többet nem kívánok hozzáfüzni... A titulusábol adodóan nem hinném,hogy marhaságokat beszél ráadásul nem mind1,hogy a sportolóinak, közte a gyerekinek Evelynnek és Dávidnak mit ad be a közelgő Europabajnokság elött." - idézet egy másik fórumból

Czeizel Endre meg oda beszél, ahol a pénz jobban folyik. Nagyon nagy elme,de sajnos már nem egy kétséges génkísérletben vett már rész.

De Te tudud.

2009. dec. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!