Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A cukorterhelés eredményem...

A cukorterhelés eredményem 120 perc után 7,1 lett. Azt mondta a védőnőm, hogy határeset, azért vigyázzak. Tudnátok segíteni v. mi "határeset mintaétrenddel"?

Figyelt kérdés
Mennyi szénhidrátot lehet ilyenkor enni? Nem küldtek tovább sehova, úgyhogy teljesen tanácstalan vagyok,hogy hogyan tovább. 27 hetes vagyok.
2014. jan. 29. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
szia!nekem is azt mondta a védőnő hogy 7.2 a határ de nekem 6.4 lett és a tanácsadóba pedig szigorú diétára fogtak mert hogy ez magas! számolnom kell a szén hidrátot és vissza kellet mennem másik cukorterhelésre! az már 5.4 lett az tondták az határon belül van de folytassam a diétát!32 hkm.
2014. jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez az eredményem lett. A védőnő azt mondta,h 160 grammos diétát tartsak, és a nődoki is mondta,h vigyázzak. Eleinte számolgattam a szénhidrátot, de igazából nekem nem ez vált be. Vettem egy vércukormérőt, és kitapasztaltam,h melyik étel mennyire viszi fel a cukromat. Természetesen azért a mennyiséget is figyelem. De jártam úgy,h a napi 160 g-ba még bőven belefért egy kis gyümölcs (asszem barack), de 8 fölé vitte a cukromat. Szóval én inkább azt figyelem,h lassan felszívódó szénhidrátokat egyek (GI táblázatok segítenek), és naponta többször keveset. Így nagyon is kordában tudom tartani. Eleinte sokszor mértem a cukromat, most már csak akkor, ha vmi "újat" eszek. Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok.
2014. jan. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok bocs!

nekem erre 160 cal. parizert azt ehetsz bőven abba nics szinte semmi,

5 felé kell osztani a napi étkezést,

[link]

2014. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt egy kis segítség innen vehetsz ötleteket és szénhidrát értékek is az ételek mellett van!!A Lényeg kerüld a fehér lisztes fehér cukros dolgokat!!


[link]


Amúgy én innen rendelem a napi menümet egész hétre (Hétfőtől-Vasárnapig) 12250 ft és megéri nagyon finomak és egészségesek!!12 hetes kismama :)

2014. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászod mit mondott az eredményre? A védőnők szeretnek kicsit "túlzásba esni" mindennel. Nekem a 120 perces cukrom 7,3 volt, mind a nőgyógyászom, mind a védőnőm szerint jó, nem kellett semmit csinálnom.
2014. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!